• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
 • Načúvacie prístroje a telefonovanie
 • Načúvacie prístroje a televízia
 • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
 • Ochrana sluchu pre hlučné prostredia
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Phonak Roger Pen

Phonak Roger Pen

Hodnotenie produktu: 3.78/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

Ideálne riešene pre komplexné počujúce zážitky. Najmodernejší diskrétny bezdrôtový mikrofón, ktorý poskytuje vynikajúcu zrozumiteľnosť reči v hlučnom prostredí i na väčšiu vzdialenosť. Vždy nutné kombinovať s Roger prijímačom.

 • Cena: 570 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Phonak Roger Pen je najmodernejší univerzálny bezdrôtový mikrofón pre načúvacie prístroje, ktorý pomáha ľudom lepšie porozumieť reč v hlučnom prostredí aj na väčšiu vzdialenosť. Zariadenie disponuje plno automatickým nastavením, adaptívnym bezdrôtovým prenosom, TV konektivitou, audio vstupom pre počúvanie multimediálnych zariadení a taktiež funkciou bluetooth pre prepojenie s mobilným telefonom. Samozrejmosť je prepojenie s daľšími zariadeniami Roger v sieti. 

Phonak Roger Pen

Nastavenie mikrofónu je možné pomocou štyroch režimov, kde jeden je plno automatický a ostané tri sú manuálne. Manuálne nastavenie mikrofónu je možné pomocou nasledujúcich troch manuálnych režimov: Konferencie, Interview a Hovoriaci. Konferenčný režim je ideálny pre situácie, keď je prístroj položený uprostred stola a zachytáva priame zvuky v okruhu 360°. Režim Interview je vhodný pre priamy rozhovor s osobou, kde zariadenie je nasmerované k hovoriacemu. Posledný režim Hovoriaci, jedná sa o režim, keď je zariadenie zavesené pomocou pribalenej šnúrky hovoriacemu okolo krku. Automatický režim vyhodnocuje snímanie zvukov a podľa daného prostredia volí niektorý z manuálnych režimov.  

Zariadenie Phonak Roger Pen je založené na Roger technológii, ktorá pomocou inteligentných adaptívnych algoritmov dosahuje vysoko kvalitného bezdrôtového prenosu zvuku a automaticky volí nastavenie mikrofónu tak, aby čo najlepšie vyhovovalo prostrediu, v ktorom sa užívateľ nachádza. Vďaka tejto technológii sú uživatelia schopní až o 62% viac porozumieť reč v hluku a na diaľku než ľudia bez straty sluchu.

Phonak Roger Pen multimédia

Vďaka Bluetooth technológii je možné zariadenie prepojiť s mobilným telefónom. Phonak Roger Pen následne prenáša hlas hovoriacemu do načúvacích prístrojov, čo výrazne zlepšuje kvalitu konverzácie a umožňuje taktiež veľmi jednoduché hands free volanie. Naviac je taktiež umožnené prenášanie zvuku z TV, hudobného prehrávača, počítačov či akýchkoľvek hernýho systémov pomocou micro-USB či 3,5 mm jacku. 

Kompatibilita zariadenia Roger Pen je umožnená pomocou miniatúrnych Roger prijímačov alebo pomocou univerzálného príjímača Roger MyLink na báze indukčnej slučky. Univerzálny prijímač Roger MyLink je možné prepojiť takmer s akýmkoľvek načúvacím prístrojom či kochleárnym implantátom s T-cievkou.

Doba prevádzky zariadenia sa pohybuje okolo 7 hodín. Pri aktivnom volaním pomocou Bluetooth sa doba prevádzky skracuje na približne 5 hodín. Pri plnom vybití zariadenia sa opätovne plne nabíja približne za 2 hodiny. Prevádzkový dosah za normálnych podmienok je okolo 10 metrov. Za ideálnych podmienok sa môže jednať až o skvelých 20 metrov.  

Upozornenie: K tomuto výrobku je nutná príslušná audiobotička (prijímač) alebo univerzálny prijímač Roger MyLink.

Na uvedené zariadenie sa dá získať príspevok až 90% z predajnej ceny od Úradu práce alebo nadácie

                              Chcem vyskúšať                        Videonávody

Užívateľská príručka:

Stručný návod pro Phonak Roger Pen 

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak Roger Table Mic

Phonak Roger Table Mic

Dostupnosť: Na objednávku

 • 1195 € s DPH
Phonak Roger Clip-On Mic

Phonak Roger Clip-On Mic

Dostupnosť: Skladom

 • 476 € s DPH
 ks
Phonak Roger MyLink

Phonak Roger MyLink

Dostupnosť: Na objednávku

 • 860 € s DPH
Integrovaný prijímač Phonak Roger

Integrovaný prijímač Phonak Roger

Dostupnosť: Na objednávku

 • 815 € s DPH
Prijímač Phonak Roger X

Prijímač Phonak Roger X

Dostupnosť: Skladom

 • 815 € s DPH
 ks
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info