• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
 • Načúvacie prístroje a telefonovanie
 • Načúvacie prístroje a televízia
 • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
 • Ochrana sluchu pre hlučné prostredia
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Phonak Roger Clip-On Mic

Phonak Roger Clip-On Mic

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Bezdrôtový mikrofón Phonak Roger Clip-on Mic pre lepšiu zrozumiteľnosť reči v náročných situáciách. Kompatibilný so všetkými značkami načúvacích prístrojov. Vždy nutné kombinovať s Roger prijímačom.

 • Cena: 476 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Doplněk ke sluchadlům Phonak Roger Clip-on Mic

Diskrétny a jednoduchý bezdrôtový mikrofón Phonak Roger Clip-on Mic umožňuje nedoslýchavým ľuďom efektivnejšiu komunikáciu v situáciách k medzi dvomi komunikujúcimi a na väčšiu vzdialenosť. Ide o najmenší vyrobený Roger mikrofón. 

Pri používání sa tento bezdrôtový doplnok umiestní na vrchnú časť odevu hovoriacemu, a s ním užívateľ načúvacieho prístroja komunikuje. Vďaka prevratnej Roger technológii je umožnené pomocou bezdrôtového mikrofonu Roger Clip-on Mic výrazné zlepšenie zrozumiteľnosti reči v šume. U Roger technológii bolo vedecky preukázané, že užívatelia týchto prístrojov pochopia až o 62% viac reči v hluku a na diaľku než ľudia bez straty sluchu. 

Môže byť používaný samostatne ale aj spolu s ďalšími mikrofónmi Roger Clip-on Mic alebo s doplnkom Roger Pen od švajčiarskej firmy Phonak. Tento malý a jednoduchý mikrofón sa dá používať taktiež k sledovaniu televízie a iných multimediálnych zariadení. Pre televízne sledovanie stačí iba tento doplnok vložiť do dokovacej stanice, ktorá je prepojená s televíziou a začne ničím nerušený prenos zvuku televízie priamo do vašich načúvacích prístrojov. V dokovacej stanici zároveň taktiež dochádza k nabíjaniu zariadenia. Prepojenie s mobilným telefónom či iným multimediálnym zariadením je možné pomocou micro USB kábla

Pre prepojenie tohto jednoduchého mikrofónu s načúvacím prístrojom, je nutné spojenie pomocou miniatúrnych Roger prijímačov alebo pomocou univerzálneho príjímača Roger MyLink na báze indukčnej slučky. Univerzálny prijímač Phonak Roger MyLink je možné prepojiť s akoukoľvek značkou načúvacích prístrojov či kochleárnym implantátom, ktoré musia obsahovať T-cievku

Doba prevádzky zariadenia sa pohybuje okolo 6 hodín. Pri plnom vybití sa zariadenie opätovne plne nabije približne okolo za 2 hodiny. Prevádzkový dosah za obvyklých podmienok je okolo 10 metrov. Za ideálnych podmienok sa môže jednať až o skvelých 20 metrov.

 

Upozornenie: K tomuto výrobku je nutná príslušná audiobotička (prijímač) alebo univerzálny prijímač Roger MyLink.

Na uvedené zariadenie sa dá získať príspevok až 90% z predajnej ceny od Úradu práce alebo nadácií.

                                 Chcem vyskúšať                       Videonávody

Užívateľská príručka:

 Uživatelská příručka pro Roger Clip-on Mic

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak Roger Pen

Phonak Roger Pen

Dostupnosť: Skladom

 • 570 € s DPH
Vyberte variant
Phonak Roger Table Mic

Phonak Roger Table Mic

Dostupnosť: Na objednávku

 • 1195 € s DPH
Phonak Roger MyLink

Phonak Roger MyLink

Dostupnosť: Na objednávku

 • 860 € s DPH
Integrovaný prijímač Phonak Roger

Integrovaný prijímač Phonak Roger

Dostupnosť: Na objednávku

 • 815 € s DPH
Prijímač Phonak Roger X

Prijímač Phonak Roger X

Dostupnosť: Skladom

 • 815 € s DPH
 ks
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info