Phonak ComPilot II

Phonak ComPilot II

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot II pre načúvacie prístroje rady Venture a Belong.

  • Cena: 249 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Streamingové zariadnie Phonak ComPilot II umožňuje užívať si telefonovanie a vysokú kvalitu čistoty stereo zvuku pre počutie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacích prístrojov. Vďaka technológii Bluetooth sa jednoducho pripojí k veľkému množstvu mobilných telefónov, smartphonov, počítačov, tabletov, mp3 a pod. Pri pripojení zariadenia s mobilným telefónom je zariadenie schopné zdielať užívateľove meno volajúceho.

Phonak ComPilot II môže byť rovnako používané ako diaľkové ovládanie načúvacích prístrojov na zmenu posluchových programov a nastavení hlasitosti. Na jedno nabitie je zariadenie schopné nepretržitého prenosu až po dobu 24 hodín.

Zariadenie Phonak ComPilot II je možné kombinovať so zariadeniami Phonak Remote Mic, kde pomocou tohto vzdialeného mikrofónu sa dá prenášať hlas hovoriaceho priamo do načúvacích prístrojov. Oceníte predovšetkým v náročných posluchových situáciách. 

Dôležité upozornenie:
Pre aktiváciu prevádzky je nutné zariadenie spárovať s načúvacími prístrojmi. Kontaktujte prosím svojho poskytovateľa načúvacích prístrojov alebo navštívte akúkoľvek pobočku Akustik plus s.r.o..

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Sada Phonak TVLink II a Phonak ComPilot II

Sada Phonak TVLink II a Phonak ComPilot II

Dostupnosť: Skladom

  • 299 € s DPH
 ks
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info