• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
  • Načúvacie prístroje a telefonovanie
  • Načúvacie prístroje a televízia
  • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
  • Ochrana sluchu pre hlučné prostredia
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Elektrická vysúšačka Cedis e100.DS

Elektrická vysúšačka Cedis e100.DS

Hodnotenie produktu: 4.69/5 (13x)

Vaše hodnotenie:

Elektrická vysúšačka Cedis e100.DS je určená pre dôkladné vysúšanie načúvacích prístrojov akejkoľvek značky.

  • Cena: 59 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Egger

Elektrická vysúšačka Cedis e100.DS je vytvorená s láskou k detailom. Už pri rozbalení na seba upozorňuje atraktívnym designom. Naviac prináša nový štandard v účinnosti vysušovania načúvacích prístrojov a aj v preventívnosti užívania.

Elektronická vysoušečka - komoraV hygienickej komore je vzduch ohrievania a pomocou miniaturného ventilátora je zaistené prúdenie vzduchu do komory. V komore je dosahovaná teplota 45°C ± 5°C, kde pre bezpečnosť je umiestnené vo vnútri komory senzor pre sledovanie teploty. Ideálnu cirkuláciu vzduchu má na starosť separátor v spodnej časti komory.

Ďalej disponuje táto elektronická vysúšačka Cedis e100.DUS tiež dvomi programami pre vysušenie. Programy sú nastaviteľné pomocou dotykového tlačítka pod vrchom. Klasické vysušenie nastavíte pomocou jedného stlačenia tlačidla, kde sa následne rozsvieti LED dióda na červeno. Toto vysušenie trvá približne 1,5 hodiny. Intezívne vysušenie nastavíte pomocou dvojitéhoo stlačenia tlačidla, kde LED dióda svieti na modro. Intenzívne vysušenie trvá približne 3 hodiny. Po ukončení vysúšacieho procesu sa zariadenie automaticky vypne (LED dióda zhasne).

Pokiaľ Vás trápi stály problém vlhkosti  načúvacích prístrojov a chcete zaručit svojim načúvacím prístrojom dlhšiu životnosť, tak práve elektrická sušička Cedis e100.DS je stvorená priamo pre Vás.

Red dotSpoločnosť Egger bola nedávno ocenená najvyššími oceneniami za návrh výrobku elektrická vysúšačka Cedis e100.DS s prestížnou cenou Red Dot, jej znak je všeobecne uznávaný ako symbol výborného dizajnu. Súčasťou balenia je elektronická vysúšačka Cedis e100.DS, USB kábel, zdroj napájania a návod k použitiu.

Napájacia jednotka: Vstup AC 100 - 240 V ~ 50/60 Hz; Výstup DC 5 V, 1000 mA

Rozmery: W 95 x D 83,5 x H 35 mm, vnútorný rozmer: W 77 x D 55 x H 19 mm

Hmotnosť: 120 g

 Elektronická sušiaca stanica

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Elektrická UV vysúšačka  Cedis e300.DUS

Elektrická UV vysúšačka Cedis e300.DUS

Dostupnosť: Skladom

  • 100 € s DPH
 ks
Elektronická UV vysúšačka Cedis e150.DUS

Elektronická UV vysúšačka Cedis e150.DUS

Dostupnosť: Skladom

  • 75 € s DPH
 ks
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info