• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
  • Načúvacie prístroje a telefonovanie
  • Načúvacie prístroje a televízia
  • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
  • Ochrana sluchu pre hlučné prostredia
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Phonak Roger Pen iN

Phonak Roger Pen iN

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Phonak Roger Pen iN je multifunčkný bezdrôtový mikrofón zlepšujúci zrozumiteľnosť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť. Kompatibilný s načúvacimi prístrojmi značky Phonak generácie Paradise a Marvel.

  • Cena: 1475 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Phonak Roger Pen iN je univerzálny bezdrôtový mikrofón, ktorý pomáha užívateľom načúvacím prístrojom, aby lepšie rozumeli reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť. Phonak Roger Pen iN je najnovšia verzia Phonak Roger Pen a obsahuje dve licencie pre prijímače Roger, ktoré je možné nainstalovať do načúvacích prístrojov Phonak Marvel. Zariadenie  bolo navrhnuté s dôrazom na nenápadnosť a je vybavené adaptívnym bezdrôtovým prenosom, plne automatickým nastavením, dokovacou stanicou k televízii a audio vstupom pre pripojenie k multimediálnemu zariadeniu. Phonak Roger Pen iN je kompatibilný iba s načúvacími prístrojmi Phonak generácie Paradise a Marvel

Phonak Roger Pen iN

Lepšie porozumenie v hlukuPhonak Roger Pen iN

Zariadenie Phonak Roger Pen iN je založené na technológii Roger, ktorá pomocou inteligentných adaptívnych algoritmov dosahuje vysoko kvalitného bezdrôtového prenosu zvuku a automaticky volí nastavenie mikrofónu tak, aby čo nejlepšie vyhovovalo prostrediu, v ktorom sa užívateľ načúvacích prístrojov nachádza. Vďaka tejto technológii sú užívatelia schopní o 61% viac porozumieť reči v hluku a na diaľku než užívatelia, ktorí využívajú iba samotné načúvacie prístroje. Phonal Roger Pen iN obvykle funguje v dosahu do 10 metrov.

Plne multifunkčný

Phonak Roger Pen iN je multifunkčný mikrofón, ktorý je vybavený tromi plne automatickými režimami. Konferenčný režim je ideálny pre situáciu, kedy je zariadenie položené v strede stola a prijíma zvuky v okruhu 360°. V hlučnom prostredí, ako je napríklad restaurácia alebo hlasitý bar, je lepšie namieriť Phonak Roger Pen iN na konkrétnu osobu, ktorú chcete počúvať. Režim Rozhovor je vhodný pre priamy rozhovor s osobou, kedy je zariadenie nasmerované k hovoriacej osobe. U režimu hovoriaceho je zariadenie Phonak Roger Pen iN zavesené na šnúrke na krku hovoriacej osoby. Jednotlivé režimy si užívateľ môže volit aj manuálne.

Phonak Roger Pen iN umožňuje prenášať zvuk multimediálneho zariadenia (televízia, počítač), kde sa pomocou dokovacej stanice, respektíve mikro-USB, prepojí Phonak Roger Pen iN s multimediálnym zariadením. Akonáhle sa prenáša audio signál, vlastné mikrofóny zariadenia Phonak Roger Pen iN sa stlmia.

                                                   Prístup k viacerým rečníkom

Phonak Roger Pen iNSieť MultiTalker, ktorá je jedinečná pre Roger a plne automatická, umožňuje použitie niekoľkých mikrofónov Roger spoločne, čo užívateľom slúchadiel poskytuje prístup k viac rečníkom v akejkoľvek situácii. Phonak Roger Pen iN je možné pripojiť až s 10 ďalšími mikrofónmi Roger (Phonak Roger Select iN, Phonak Roger Table Mic II, Phonak Roger Clip on Mic) v jednej sieti.

Kompatibilita

Phonak Roger Pen iN obsahuje dva integrované prijímače Roger, ktoré je možné nainštalovať do slúchadiel Phonak gererácie Paradise a Marvel pomocou funkcie RogerDirect™. Táto funkcia slúži k priamemu streamovaniu do slúchadiel Phonak generácie Paradise a Marvel a zároveň umožňuje používanie technológie Roger bez externého prijímača. Phonak Roger Pen iN je navrhnutý špeciálne pre načúvacie prístroje generácie a nie je kompatibilný so sluchadlami iných značiek a kochleárnych implantátov.

 

Na uvedené zariadenie je možné získať príspevok až 90% z poriaďovacej ceny od Úradu práce alebo nadácie.

                                      Chcem vyskúšať                  Videonávody

Užívateľská príručka:

Uživatelská příručka

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak Roger Table Mic II

Phonak Roger Table Mic II

Dostupnosť: Na objednávku

  • 1995 € s DPH
Phonak PartnerMic

Phonak PartnerMic

Dostupnosť: Skladom

  • 280 € s DPH
 ks
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info