• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
 • Vysúšačky pre dlhodobú životnosť načúvacích prístrojov
 • Filtre pre spoľahlivé fungovanie načúvacích prístrojov
 • Načúvacie prístroje a počutie v hluku
 • Načúvacie prístroje a zrozumiteľnost počúvania televízie
 • Načúvacie prístroje a vzdialené mikrfóny
 • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
 • Ochrana sluchu pre hudobníkov a návštěvníkov koncertov
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Phonak Roger Table Mic

Phonak Roger Table Mic

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Bezdrôtový mikrofón Phonak Roger Table Mic pre lepšiu zrozumiteľnosť reči pri konferenčných rozhovoroch. Kompatibilný so všetkými značkami načúvacích prístrojov. Vždy je potrebné kombinovať ho s Roger prijímačom.

 • Cena: 1195 € s DPH

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Phonak

Phonak Roger Table MicBezdrôtový mikrofón Phonak Roger Table Mic je určený pre klientov so sluchovou stratou, ktorí sa zúčastňujú predovšetkým malých aj veľkých jednaniach. Jedná sa o unikátne zariadenie, ktoré sníma reč z väčšej vzdialenosti a prispieva lepšiemu porozumeniu. Bezdrôtový prenos reči priamo do načúvacieho prístroja umožňuje užívateľom efektívne komunikovať aj na väčšiu vzdialenosť alebo v náročných podmienkach. 

Jednoduchým stlačením tlačidla pripojíte Phonak Roger Table Mic k prijímaču a prenosu zvuku už nič nebráni. Použitie všesmerového mikrofónu umožňuje zapojiť sa a prispievať do obchodných jednaní, ktorého sa zúčastní  väčší počet osôb. Naviac je tiež možné prepojenie a používanie viac Roger mikrofónov. Zariadenie disponuje vynikajúcu prevádzkovou dobou až 20 hodín a naviac je vybavené diaľkovým ovládačom pre zaistenie väčšieho komfortu. Prepojenie s multimediálnymi zariadeniami je zaistené pomocou klasického audio káblu, čo vám zaistí bezdrôtový prenos zvuku priamo do načúvacích prístrojov.  

Roger technologieZariadenie Phonak Roger Table Mic je založené na Roger technológii, ktorá pomocou inteligentných adaptívnych algoritmov dosahuje vysoko kvalitného bezdrôtového prenosu zvuku a automaticky zvolí nastavenie mikrofónu tak, aby čo najlepšie vyhovovalo prostrediu, v ktorom sa užívateľ nachádza. Vďaka tejto technológii sú uživatelia schopní až o 62% viac porozumieť reči v hluku a na diaľku než ľudia bez straty sluchu.

Kompatibilita zariadenia Roger Table Mic s načúvacími prístrojmi či kochleárnymi implantátmi je umožnená pomocou miniatúrnych Roger prijímačov alebo pomocou univerzálneho príjímača Roger MyLink na báze indukčnej slučky. Univerzálny prijímač Roger MyLink je možné pripojiť takmer s akýmkoľvek načvacím prístrojom či kochleárnym implantátom s T-cievkou.

Upozornenie: K tomuto výrobku je potrebná príslušná audiobotička (prijímač) alebo univerzálny prijímač Roger MyLink.

                            Chcem vyskúšať                          Videonávody

Na uvedené zariadenie sa dá získat až 90% príspevok z predávajúcej ceny od Úradu práce alebo nadácie.

Užívateľská príručka:

Uživatelská příručka

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak Roger MyLink

Phonak Roger MyLink

Dostupnosť: Na objednávku

 • 860 € s DPH
Integrovaný prijímač Phonak Roger

Integrovaný prijímač Phonak Roger

Dostupnosť: Na objednávku

 • 815 € s DPH
Prijímač Phonak Roger X

Prijímač Phonak Roger X

Dostupnosť: Skladom

 • 815 € s DPH
 ks
Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie