Phonak Roger Table Mic

Phonak Roger Table Mic

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Bezdrôtový mikrofón Roger Table Mic pre lepšiu zrozumiteľnosť reči pri konferenčných rozhovoroch. Kompatibilný so všetkými značkami načúvacích prístrojov. Vždy potrebné kombinovať s Roger prijímačom.

  • Cena: 1195 € s DPH

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Phonak

Phonak Roger Table MicBezdrôtový mikrofón Phonak Roger Table Mic je určený pre klientov so sluchovou stratou, ktorí sa zúčastňujú predovšetkým malých aj veľkých jednaniach. Jedná sa o unikátne zariadenie, ktoré sníma reč z väčšej vzdialenosti a prispieva lepšiemu porozumeniu. Bezdrôtový prenos reči priamo do načúvacieho prístroja umožňuje užívateľom efektívne komunikovať aj na väčšiu vzdialenosť alebo v náročných podmienkach. 

Jednoduchým stlačením tlačidla pripojíte Phonak Roger Table Mic k prijímaču a prenosu zvuku už nič nebráni. Použitie všesmerového mikrofónu umožňuje zapojiť sa a prispievať do obchodných jednaní, ktorého sa zúčastní  väčší počet osôb. Naviac je tiež možné prepojenie a používanie viac Roger mikrofónov. Zariadenie disponuje vynikajúcu prevádzkovou dobou až 20 hodín a naviac je vybavené diaľkovým ovládačom pre zaistenie väčšieho komfortu. Prepojenie s multimediálnymi zariadeniami je zaistené pomocou klasického audio káblu, čo vám zaistí bezdrôtový prenos zvuku priamo do načúvacích prístrojov.  

Roger technologieZariadenie Phonak Roger Table Mic je založené na Roger technológii, ktorá pomocou inteligentných adaptívnych algoritmov dosahuje vysoko kvalitného bezdrôtového prenosu zvuku a automaticky zvolí nastavenie mikrofónu tak, aby čo najlepšie vyhovovalo prostrediu, v ktorom sa užívateľ nachádza. Vďaka tejto technológii sú uživatelia schopní až o 62% viac porozumieť reči v hluku a na diaľku než ľudia bez straty sluchu.

Kompatibilita zariadenia Roger Table Mic s načúvacími prístrojmi či kochleárnymi implantátmi je umožnená pomocou miniatúrnych Roger prijímačov alebo pomocou univerzálneho príjímača Roger MyLink na báze indukčnej slučky. Univerzálny prijímač Roger MyLink je možné pripojiť takmer s akýmkoľvek načvacím prístrojom či kochleárnym implantátom s T-cievkou.

Upozornenie: K tomuto výrobku je potrebná príslušná audiobotička (prijímač) alebo univerzálny prijímač Roger MyLink.

Kontaktuje nás pre informáciu o dostupnosti tovaru: 

Kontakt

 

Na uvedené zariadenie sa dá získat až 90% príspevok z predávajúcej ceny od Úradu práce alebo nadácie.

Uživatelská příručka

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak Roger Pen

Phonak Roger Pen

Dostupnosť: Skladom

  • 570 € s DPH
Vyberte variant
Phonak Roger Clip-On Mic

Phonak Roger Clip-On Mic

Dostupnosť: Skladom

  • 476 € s DPH
 ks
Phonak Roger MyLink

Phonak Roger MyLink

Dostupnosť: Na objednávku

  • 860 € s DPH
Integrovaný prijímač Roger

Integrovaný prijímač Roger

Dostupnosť: Na objednávku

  • 815 € s DPH
Prijímač Roger X

Prijímač Roger X

Dostupnosť: Skladom

  • 815 € s DPH
 ks
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info