• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
  • Načúvacie prístroje a telefonovanie
  • Načúvacie prístroje a televízia
  • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
  • Ochrana sluchu pre hlučné prostredia
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Phonak Roger Table Mic

Phonak Roger Table Mic

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Bezdrôtový mikrofón Phonak Roger Table Mic pre lepšiu zrozumiteľnosť reči pri konferenčných rozhovoroch. Kompatibilný so všetkými značkami načúvacích prístrojov. Vždy potrebné kombinovať s Roger prijímačom.

  • Cena: 1195 € s DPH

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Phonak

Phonak Roger Table MicBezdrôtový mikrofón Phonak Roger Table Mic je určený pre klientov so sluchovou stratou, ktorí sa zúčastňujú predovšetkým malých aj veľkých jednaniach. Jedná sa o unikátne zariadenie, ktoré sníma reč z väčšej vzdialenosti a prispieva lepšiemu porozumeniu. Bezdrôtový prenos reči priamo do načúvacieho prístroja umožňuje užívateľom efektívne komunikovať aj na väčšiu vzdialenosť alebo v náročných podmienkach. 

Jednoduchým stlačením tlačidla pripojíte Phonak Roger Table Mic k prijímaču a prenosu zvuku už nič nebráni. Použitie všesmerového mikrofónu umožňuje zapojiť sa a prispievať do obchodných jednaní, ktorého sa zúčastní  väčší počet osôb. Naviac je tiež možné prepojenie a používanie viac Roger mikrofónov. Zariadenie disponuje vynikajúcu prevádzkovou dobou až 20 hodín a naviac je vybavené diaľkovým ovládačom pre zaistenie väčšieho komfortu. Prepojenie s multimediálnymi zariadeniami je zaistené pomocou klasického audio káblu, čo vám zaistí bezdrôtový prenos zvuku priamo do načúvacích prístrojov.  

Roger technologieZariadenie Phonak Roger Table Mic je založené na Roger technológii, ktorá pomocou inteligentných adaptívnych algoritmov dosahuje vysoko kvalitného bezdrôtového prenosu zvuku a automaticky zvolí nastavenie mikrofónu tak, aby čo najlepšie vyhovovalo prostrediu, v ktorom sa užívateľ nachádza. Vďaka tejto technológii sú uživatelia schopní až o 62% viac porozumieť reči v hluku a na diaľku než ľudia bez straty sluchu.

Kompatibilita zariadenia Roger Table Mic s načúvacími prístrojmi či kochleárnymi implantátmi je umožnená pomocou miniatúrnych Roger prijímačov alebo pomocou univerzálneho príjímača Roger MyLink na báze indukčnej slučky. Univerzálny prijímač Roger MyLink je možné pripojiť takmer s akýmkoľvek načvacím prístrojom či kochleárnym implantátom s T-cievkou.

Upozornenie: K tomuto výrobku je potrebná príslušná audiobotička (prijímač) alebo univerzálny prijímač Roger MyLink.

                            Chcem vyskúšať                          Videonávody

Na uvedené zariadenie sa dá získat až 90% príspevok z predávajúcej ceny od Úradu práce alebo nadácie.

Užívateľská príručka:

Uživatelská příručka

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak Roger MyLink

Phonak Roger MyLink

Dostupnosť: Na objednávku

  • 860 € s DPH
Integrovaný prijímač Phonak Roger

Integrovaný prijímač Phonak Roger

Dostupnosť: Na objednávku

  • 815 € s DPH
Prijímač Phonak Roger X

Prijímač Phonak Roger X

Dostupnosť: Skladom

  • 815 € s DPH
 ks
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info