Naše služby

Naše služby sú založené na:

  • ponuke sortimentu,
  • možnosti objednania produktov on-line,
  • kontaktné centrá, ktoré môžete kontaktovať: e-mailom, telefonicky, listom,
  • riadením skladov zásob,
  • výskumom trhu a dostupných technológií,
  • spolupráci s výrobcami načúvacích prístrojov.

Objednávka a nákup

Objednávka a nákup

Sme komerčná firma a snažíme sa predať čo najlepšiu službu. Veríme, že komfort domova a možnosť písomnej komunikácie vrátane recenzie k výrobkom, Vám umožní sa správne rozhodnúť pre ten či iný doplnok.

Nechceme robiť chyby, ale prosíme o trpezlivosť, pretože sľubovať, že vyhovieme všetkým individuálnym potrebám je nereálne. V rámci možností sa však snažíme o jednoduchosť, transparentnosť a najlepšiu ponuku s ohľadom na porovnanie parametrov "výkon a cena".

V záujme nášho obchodného domu je, aby postup objednávok bol jednoduchý s rýchlou expedíciou. Záväznú objednávku dodávame prostredníctvom služieb Slovenskej pošty alebo bezkontaktne kuriérom.

Platby

Platby

Platby za objednaný tovar, ktorý priamo nakupujeme a dovážame zo zahraničia, prebiehajú na dobierku alebo platbou platobnou kartou. Aj pri prevzatí tovaru na pobočke môžete využiť bezhotovostné platby platobnou kartou. Naše transakcie sa riadia Obchodnými podmienkami a tie sa zase riadia jednotlivými zákonmi, ktoré sú platné v Slovenskej republike.

Reklamácie sa riadia reklamačným poriadkom a pokiaľ sa Vašej reklamácii vyhovie, vraciame peniaze alebo posielame nový výrobok. Detailné informácie nájdete v "Reklamačných podmienkach".

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info