• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
  • Vysúšačky pre dlhodobú životnosť načúvacích prístrojov
  • Filtre pre spoľahlivé fungovanie načúvacích prístrojov
  • Načúvacie prístroje a počutie v hluku
  • Načúvacie prístroje a zrozumiteľnost počúvania televízie
  • Načúvacie prístroje a vzdialené mikrfóny
  • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
  • Ochrana sluchu pre hudobníkov a návštěvníkov koncertov
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Novinky vo svete načúvacích prístrojov

Roger NeckLoop

Roger NeckLoop

Roger NeckLoop je univerzálny prijímač kompatibilný s akýmkoľvek načúvacím prístrojom alebo kochleárnym implantátom s T-cievkou. Vďaka T-cievke z načúvacích prístrojov alebo implantátov poskytuje NeckLoop prístup k technológii Roger pre lepšie porozumenie reči v hluku a na väčšiu vzdialenosť.

Prejsť na produkt

Phonak Roger On iN

Phonak Roger On iN

Phonak Roger On iN je univerzálny bezdrôtový mikrofón, ktorý pomáha užívateľom s načúvacím prístrojom, lepšie rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť. Automaticky sa prepína medzi rôznymi režimami mikrofónu v závislosti od toho, či sa používajú na stole, sú pripnuté na oblečení alebo sú držané v ruke. Phonak Roger On iN obsahuje dve licencie pre prijímače Roger, ktoré je možné nainštalovať do načúvacích prístrojov Phonak generácie Paradise a generácie Marvel.

Zariadenie bolo navrhnuté s dôrazom na nenápadnosť a je vybavené adaptívnym bezdrôtovým prenosom. Phonak Roger On iN je kompatibilný iba s načúvacími prístrojmi Phonak generácie Paradise a generácie Marvel.

Přejít na produkt

Sada čistiacich nástrojov

Sada čistiacich nástrojov

Pri používaní načúvacích prístrojov je dôležitá aj ich pravidelná údržba. Sada 5 nástrojov vám umožní udržiavať optimálny stav vašich načúvacích prístrojov za každých okolností.

Pravidelnou starostlivosťou a údržbou budete môcť predĺžiť životnosť vašich načúvacích prístrojov.

Prejsť na produkt

 

Štuple do uší Phonak Serenity Choice™

Štuple do uší Phonak Serenity Choice™

Štuple do uší Phonak Serenity Choice™ chránia Váš sluch pred hlukom a hlasitými zvukmi, ktoré môžu trvalo poškodiť Váš sluch. Štuple do uší sú vyrobené zo špeciálneho termoplastového materiálu, ktorý sa prispôsobí Vášmu zvukovodu a vďaka tejto technológii zaisťujú vysokú mieru komfortu nosenia. Štuple do uší Phonak Serenity Choice™ disponujú akustickými filtrami, sú vybavené pokročilou sieťovou technológiou, ktorá zaistí útlm nízkých aj vysokých frekvencií. Sieťová technológia minimalizuje účinok oklúzie a zároveň udržuje ucho odvetrávané pre optimálne pohodlie.

Vyberte si zo širokej ponuky štuplov do uší pre rôzne aktivity. Štuple proti hluku, štuple do uší k štúdiu a relaxácii, štuple do uší pre motorkárov, štuple do uší na spanie, štuple do uší na koncerty a párty a štuple do uší pre poľovníkov a športovných strelcov.

Prejsť na produkt

Farebné háky pre načúvacie prístroje

Farebné háky pre načúvacie prístroje

Detské načúvacie prístroje Phonak Sky obsahujú operačný systém AutoSense Sky OS vyvinutý špeciálne pre detské načúvacie prístroje, ktorý poskytuje optimálny zážitok z posluchu v náročných posluchových situaciách, ako sú hlučné učebne alebo vonkajšie ihriská. Detské načúvacie strojčeky sú k dispozícii v rôznych farbách, od žiarivých až po diskétne odtiene pleti. Deti si môžu vybrať svoju obľúbenú farbu načúvacích prístrojov aj hákov, ktorá zodpovedá ich skutočnej osobnosti, čo im dodává sebavedomie.

Prejsť na produkt

 

 

 

 

Phonak Roger On

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie