Novinky

Phonak Roger Select iN

Phonak Roger Select iN

Phonak Roger Select iN je nejmodernější bezdrôtový mikrofon vhodný pre stacionárne situácie, kedy je prítomný výrazný hluk v pozadí ako napr. v reštaurácii, na pracovnej porade apod. Zariadenie je umiestnené na stole, diskrétne a automaticky vyberie osobu, ktorá hovorí, a plynule prepíná mezi jednotlivými hovoriacimi. V prípade viacerých konverzácií si môže posluchač manuálne vybrať, koho bude počúvať. Mikrofon taktiež dokáže prenášať zvuk multimediálnych zariadení, napr. televízie.

Vďaka unikátnej funkcii RogerDirect™ vyvinuté značkou Phonak už nepotrebujete dalšie prídavné zariadenia nosené na tele. Zariadenie Phonak Roger Select iN bezdrôtovo prenáša reč priamo do Vašich súchadiel Phonak generáce Marvel, čím výrazne zlepšuje zrozumitelnosť reči v hluku a na väčšiu vzdialenosť.

Přejít na produkt

Phonak Roger Pen iN

Phonak Roger Pen iN

Phonak Roger Pen iN je univerzálny bezdrôtový mikrofon, ktorý užívateľom slúchadiel výrazne zlepšuje zrozumiteľnosť reči v hluku a na väčšiu vzdialenosť. Zariadenie disponuje plne automatickým nastavením, dokovacia stanica k televízii a audio vstupom pre pripojenie k multimediálnemu zariadeniu.

Zariadenie Phonak Roger Pen iN bezdrôtove prenáša reč priamo do Vašich slúchadiel Phonak generáce Marvel bez nutnosti audio botičky. Phonak Roger Pen iN a slúchadla Phonak generácie Marvel sa pripoja prostredníctvom unikátnej funkcie RogerDirect™ bez externého prijímača.

 

Prejsť na produkt

 

 

Anténa / šnúrka pre Phonak ComPilot

Anténa / šnúrka pre Phonak ComPilot

Phonak ComPilot II je bezdrôtové multifunkčné zariadenie kompatibilníe so slúchadlami Phonak generace Venture a Belong. Phonak ComPilot II prenaša telefonny hovor priamo do obidvoch slúchadiel a ponúka vynikajúcu stereofonny kvalitu zvuku pri sledovaní televíze alebo posluchu hudby. Zariadenie  je možné použiť ako dialkové ovládanie pre zmenu posluchového programu a nastavenia hlasitosti. Indukčná slučka pre Phonak Compilot a Phonak Compilot II služi k pripojeniu slúchadiel Phonak k samotnému zariadeniu.

prejsť na produkt

Farebné háky pre načúvacie prístroje

Farebné háky pre načúvacie prístroje

Detské načúvacie prístroje Phonak Sky obsahujú operačný systém AutoSense Sky OS vyvinutý špeciálne pre detské načúvacie prístroje, ktorý poskytuje optimálny zážitok z posluchu v náročných posluchových situaciách, ako sú hlučné učebne alebo vonkajšie ihriská. Detské načúvacie strojčeky sú k dispozícii v rôznych farbách, od žiarivých až po diskétne odtiene pleti. Deti si môžu vybrať svoju obľúbenú farbu načúvacích prístrojov aj hákov, ktorá zodpovedá ich skutečnej osobnosti, čo im dodává sebavedomie.

Prejsť na produkt

 

Elektronická sušiaca stanica Cedis e150.DUS - Vysušenie aj dezinfekcia v jednom

Elektronická sušiaca stanica Cedis e150.DUS - Vysušenie aj dezinfekcia v jednom

Elektronická sušiaca stanica Cedis e150.DUS od overeného nemeckého výrobcu, slúži k spoľahlivému vysúšaniu, dezinfekcii a bezpečnému uskladneniu načúvacích prístrojov a ušných tvaroviek. Spoľahlivo umožňuje odvod vlhkosti a nahromadených látok z vysúšacej komory. Ideálne pre každodenné vysúšanie načúvacích prístrojov.

Plne automatický 8-minútový čistiaci proces UV-C svetlom na začiatku každého vysúšacieho programu, slúži k redukcii hromadeniu choroboplodných zárodkov a tým znižuje riziko infekcie v uchu i mimo neho. Táto elektronická vysúšačka zaujme miernou teplotou vysúšania, ktorá je ideálna pre vysúšanie dobíjacích načúvacích prístrojov. Ak chcete zabezpečiť svojim načúvacím prístrojom bezproblémový chod a dlhú životnosť, tak práve elektrická sušiaca stanica Cedis e150.DS je stvorená priamo pre Vás.

Produkt

Praktická sada na čistenie a údržbu detských načúvacích prístrojov

Praktická sada na čistenie a údržbu detských načúvacích prístrojov

Všetko na jednom mieste a k tomu zabalené v praktickom modrom batohu pre Vaše deti. Táto praktická detská sada pre deti a mládež na čistenie a údržbu detských načúvacích prístrojov obsahuje okrem zábavných samolepiek na načúvacie prístroje aj tester na batérie, prefukovací balónik, vysušovacie tablety, detský záchytný klip, nádobku na vysušenie a zvukovodovú počúvaciu trubičku. Už nie je potrebné dokupovať čistiace prostriedky a prostriedky na údržbu načúvacích prístrojov zvlášť.

Neodmysliteľnou súčasťou pri nosení detských načúvacích prístrojov sú čistenie a údržba. Práve touto praktickou a štýlovou sadou pre deti a mládež docielíme vzťah k týmto činnostiam, ktoré budú vždy na prvom mieste a pri tom sa vynikajúco zabavíte so sadou samolepiek.

prejsť na produkt

Načúvacie prístroje Phonak Marvel majú neobmedzenú konektivitu

sukl

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info