• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
  • Načúvacie prístroje a telefonovanie
  • Načúvacie prístroje a televízia
  • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
  • Ochrana sluchu pre hlučné prostredia
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Novinky vo svete načúvacích prístrojov

Štuple do uší Phonak Serenity Choice™

Štuple do uší Phonak Serenity Choice™

Štuple do uší Phonak Serenity Choice™ chránia Váš sluch pred hlukom a hlasitými zvukmi, ktoré môžu trvalo poškodiť Váš sluch. Štuple do uší sú vyrobené zo špeciálneho termoplastového materiálu, ktorý sa prispôsobí Vášmu zvukovodu a vďaka tejto technológii zaisťujú vysokú mieru komfortu nosenia. Štuple do uší Phonak Serenity Choice™ disponujú akustickými filtrami, sú vybavené pokročilou sieťovou technológiou, ktorá zaistí útlm nízkých aj vysokých frekvencií. Sieťová technológia minimalizuje účinok oklúzie a zároveň udržuje ucho odvetrávané pre optimálne pohodlie.

Vyberte si zo širokej ponuky štuplov do uší pre rôzne aktivity. Štuple proti hluku, štuple do uší k štúdiu a relaxácii, štuple do uší pre motorkárov, štuple do uší na spanie, štuple do uší na koncerty a párty a štuple do uší pre poľovníkov a športovných strelcov.

Prejsť na produkt

Phonak Roger Select iN

Phonak Roger Select iN

Phonak Roger Select iN je nejmodernější bezdrôtový mikrofon vhodný pre stacionárne situácie, kedy je prítomný výrazný hluk v pozadí ako napr. v reštaurácii, na pracovnej porade apod. Zariadenie je umiestnené na stole, diskrétne a automaticky vyberie osobu, ktorá hovorí, a plynule prepíná mezi jednotlivými hovoriacimi. V prípade viacerých konverzácií si môže posluchač manuálne vybrať, koho bude počúvať. Mikrofón taktiež dokáže prenášať zvuk multimediálnych zariadení, napr. televízie.

Vďaka unikátnej funkcii RogerDirect™ vyvinuté značkou Phonak už nepotrebujete dalšie prídavné zariadenia nosené na tele. Zariadenie Phonak Roger Select iN bezdrôtovo prenáša reč priamo do Vašich načúvacích prístrojov Phonak generáce Marvel, čím výrazne zlepšuje zrozumitelnosť reči v hluku a na väčšiu vzdialenosť.

Přejít na produkt

Anténa / šnúrka pre Phonak ComPilot

Anténa / šnúrka pre Phonak ComPilot

Phonak ComPilot II je bezdrôtové multifunkčné zariadenie kompatibilníe so slúchadlami Phonak generace Venture a Belong. Phonak ComPilot II prenaša telefonny hovor priamo do obidvoch slúchadiel a ponúka vynikajúcu stereofonny kvalitu zvuku pri sledovaní televíze alebo posluchu hudby. Zariadenie  je možné použiť ako dialkové ovládanie pre zmenu posluchového programu a nastavenia hlasitosti. Indukčná slučka pre Phonak Compilot a Phonak Compilot II služi k pripojeniu slúchadiel Phonak k samotnému zariadeniu.

prejsť na produkt

Farebné háky pre načúvacie prístroje

Farebné háky pre načúvacie prístroje

Detské načúvacie prístroje Phonak Sky obsahujú operačný systém AutoSense Sky OS vyvinutý špeciálne pre detské načúvacie prístroje, ktorý poskytuje optimálny zážitok z posluchu v náročných posluchových situaciách, ako sú hlučné učebne alebo vonkajšie ihriská. Detské načúvacie strojčeky sú k dispozícii v rôznych farbách, od žiarivých až po diskétne odtiene pleti. Deti si môžu vybrať svoju obľúbenú farbu načúvacích prístrojov aj hákov, ktorá zodpovedá ich skutočnej osobnosti, čo im dodává sebavedomie.

Prejsť na produkt

 

Elektronická sušiaca stanica Cedis e150.DUS - Vysušenie aj dezinfekcia v jednom

Elektronická sušiaca stanica Cedis e150.DUS - Vysušenie aj dezinfekcia v jednom

Elektronická sušiaca stanica Cedis e150.DUS od overeného nemeckého výrobcu, slúži k spoľahlivému vysúšaniu, dezinfekcii a bezpečnému uskladneniu načúvacích prístrojov a ušných tvaroviek. Spoľahlivo umožňuje odvod vlhkosti a nahromadených látok z vysúšacej komory. Ideálne pre každodenné vysúšanie načúvacích prístrojov.

Plne automatický 8-minútový čistiaci proces UV-C svetlom na začiatku každého vysúšacieho programu, slúži k redukcii hromadeniu choroboplodných zárodkov a tým znižuje riziko infekcie v uchu i mimo neho. Táto elektronická vysúšačka zaujme miernou teplotou vysúšania, ktorá je ideálna pre vysúšanie dobíjacích načúvacích prístrojov. Ak chcete zabezpečiť svojim načúvacím prístrojom bezproblémový chod a dlhú životnosť, tak práve elektrická sušiaca stanica Cedis e150.DS je stvorená priamo pre Vás.

Produkt

sukl

Načúvacie prístroje a počutie televízie - Phonak TV Connector

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info