Novinky

Phonak Roger Select iN

Phonak Roger Select iN

Phonak Roger Select iN je nejmodernější bezdrôtový mikrofon vhodný pre stacionárne situácie, kedy je prítomný výrazný hluk v pozadí ako napr. v reštaurácii, na pracovnej porade apod. Zariadenie je umiestnené na stole, diskrétne a automaticky vyberie osobu, ktorá hovorí, a plynule prepíná mezi jednotlivými hovoriacimi. V prípade viacerých konverzácií si môže posluchač manuálne vybrať, koho bude počúvať. Mikrofon taktiež dokáže prenášať zvuk multimediálnych zariadení, napr. televízie.

Vďaka unikátnej funkcii RogerDirect™ vyvinuté značkou Phonak už nepotrebujete dalšie prídavné zariadenia nosené na tele. Zariadenie Phonak Roger Select iN bezdrôtovo prenáša reč priamo do Vašich súchadiel Phonak generáce Marvel, čím výrazne zlepšuje zrozumitelnosť reči v hluku a na väčšiu vzdialenosť.

Přejít na produkt

Phonak Roger Pen iN

Phonak Roger Pen iN

Phonak Roger Pen iN je univerzálny bezdrôtový mikrofon, ktorý užívateľom slúchadiel výrazne zlepšuje zrozumiteľnosť reči v hluku a na väčšiu vzdialenosť. Zariadenie disponuje plne automatickým nastavením, dokovacia stanica k televízii a audio vstupom pre pripojenie k multimediálnemu zariadeniu.

Zariadenie Phonak Roger Pen iN bezdrôtove prenáša reč priamo do Vašich slúchadiel Phonak generáce Marvel bez nutnosti audio botičky. Phonak Roger Pen iN a slúchadla Phonak generácie Marvel sa pripoja prostredníctvom unikátnej funkcie RogerDirect™ bez externého prijímača.

 

Prejsť na produkt

 

 

Anténa / šnúrka pre Phonak ComPilot

Anténa / šnúrka pre Phonak ComPilot

Phonak ComPilot II je bezdrôtové multifunkčné zariadenie kompatibilníe so slúchadlami Phonak generace Venture a Belong. Phonak ComPilot II prenaša telefonny hovor priamo do obidvoch slúchadiel a ponúka vynikajúcu stereofonny kvalitu zvuku pri sledovaní televíze alebo posluchu hudby. Zariadenie  je možné použiť ako dialkové ovládanie pre zmenu posluchového programu a nastavenia hlasitosti. Indukčná slučka pre Phonak Compilot a Phonak Compilot II služi k pripojeniu slúchadiel Phonak k samotnému zariadeniu.

prejsť na produkt

Farebné háky pre načúvacie prístroje

Farebné háky pre načúvacie prístroje

Detské načúvacie prístroje Phonak Sky obsahujú operačný systém AutoSense Sky OS vyvinutý špeciálne pre detské načúvacie prístroje, ktorý poskytuje optimálny zážitok z posluchu v náročných posluchových situaciách, ako sú hlučné učebne alebo vonkajšie ihriská. Detské načúvacie strojčeky sú k dispozícii v rôznych farbách, od žiarivých až po diskétne odtiene pleti. Deti si môžu vybrať svoju obľúbenú farbu načúvacích prístrojov aj hákov, ktorá zodpovedá ich skutečnej osobnosti, čo im dodává sebavedomie.

Prejsť na produkt

 

Elektronická sušiaca stanica Cedis e150.DUS - Vysušenie aj dezinfekcia v jednom

Elektronická sušiaca stanica Cedis e150.DUS - Vysušenie aj dezinfekcia v jednom

Elektronická sušiaca stanica Cedis e150.DUS od overeného nemeckého výrobcu, slúži k spoľahlivému vysúšaniu, dezinfekcii a bezpečnému uskladneniu načúvacích prístrojov a ušných tvaroviek. Spoľahlivo umožňuje odvod vlhkosti a nahromadených látok z vysúšacej komory. Ideálne pre každodenné vysúšanie načúvacích prístrojov.

Plne automatický 8-minútový čistiaci proces UV-C svetlom na začiatku každého vysúšacieho programu, slúži k redukcii hromadeniu choroboplodných zárodkov a tým znižuje riziko infekcie v uchu i mimo neho. Táto elektronická vysúšačka zaujme miernou teplotou vysúšania, ktorá je ideálna pre vysúšanie dobíjacích načúvacích prístrojov. Ak chcete zabezpečiť svojim načúvacím prístrojom bezproblémový chod a dlhú životnosť, tak práve elektrická sušiaca stanica Cedis e150.DS je stvorená priamo pre Vás.

Produkt

Praktická sada na čistenie a údržbu detských načúvacích prístrojov

Praktická sada na čistenie a údržbu detských načúvacích prístrojov

Všetko na jednom mieste a k tomu zabalené v praktickom modrom batohu pre Vaše deti. Táto praktická detská sada pre deti a mládež na čistenie a údržbu detských načúvacích prístrojov obsahuje okrem zábavných samolepiek na načúvacie prístroje aj tester na batérie, prefukovací balónik, vysušovacie tablety, detský záchytný klip, nádobku na vysušenie a zvukovodovú počúvaciu trubičku. Už nie je potrebné dokupovať čistiace prostriedky a prostriedky na údržbu načúvacích prístrojov zvlášť.

Neodmysliteľnou súčasťou pri nosení detských načúvacích prístrojov sú čistenie a údržba. Práve touto praktickou a štýlovou sadou pre deti a mládež docielíme vzťah k týmto činnostiam, ktoré budú vždy na prvom mieste a pri tom sa vynikajúco zabavíte so sadou samolepiek.

prejsť na produkt

Mini nabíjačka Phonak pre závesné načúvacie prístroje Marvel

Mini nabíjačka Phonak pre závesné načúvacie prístroje Marvel

Osloboďte sa od starostí s jednorázovými batériami. Nabíjačky pre nabíjanie dobíjacích slúchadiel Phonak boli vytvorené pre zjednodušenie Vašho života. Dobíjacie slúchadlá Phonak obsahujú vstavanú a nevyberatelnú nabíjaciu lithium-iontovú batériu, jej výdrž je garantována na dobu 6 rokov.

Mini nabíjačka Phonak pre závesné slúchadla Marvel umožňuje veľmi rýchle a jednoduché nabíjanie dobíjacích závesných slúchadiel Phonak Marvel. Doba nabíjania celkom vybitého sluchadla je len 3 hodiny a výdrž celkom nabitej batérie je 24 hodín. V prípade nedostatočného času na nabitie Vášho slúchadla sa môžete spoľahnúť na minimalistické 15ť minutové nabíjanie, ktoré Vám zaistí až 3 hodinovú výdrž batérie. 

Prejsť na produkt

Vzdialené mikrofóny Rogen iN - Zlepšenie porozumenia reči

Vzdialené mikrofóny Rogen iN - Zlepšenie porozumenia reči

Bezdrôtová technológia RogerDirect™ umožňuje prepojiť vzdialené mikrofóny Roger priamo s načúvacími prístrojmi Phonak Marvel bez nutnosti pripojenia externého prijímača a zároveň slúžia k priamemo streamovaniu do načúvacích prístrojov. Vzdialené mikrofóny Phonak Roger Pen iN a Phonak Roger Select iN obsahujú dva integrované príjimače Roger, ktoré je možné nainštalovať do načúvacích prístrojov Phonak generácie Marvel. Vzdialené mikrofóny zlepšujú zrozumiteľnosť reči v hlučnom prostredie a na väčšiu vzdialenosť.

Technológia Roger nepretržite meria úroveň okolitého hluku a automaticky prispôsobuje nastavenie mikrofónu, tak aby čo najlepšie vyhovovalo prostrediu, v ktorom sa užívateľ nachádza. Vďaka tejto technológii sa môžete plne zúčastniť konverzácii aj vo veľkom hlučnom prostredí ako sú reštaurácie, pracovné jednania alebo školské aktivity.

Prejsť na produkt

Bezpečnostné prvky detských načúvacích prístrojov

Bezpečnostné prvky detských načúvacích prístrojov

Detské načúvacie prístroje Phonak sú vybavené bezpečnostnými prvkami proti nežiaducou manipuláciou malých detí. Detské načúvacie prístroje Phonak Sky disponujú bezpečnostnými batériovými dvierkami, špeciálnym detským hákom a snadno rozpoznateľným svetelným indikátorom signalizujú stav načúvacieho prístroja. Bezpečnostné batériové dvierka znemožňujú náhodné otvorenie batériových dvierok a následné prehltnutie batérie. K bezpečnostnému otváraniu bezpečnostných batériových dvierok slúži háčik pre batériové dvierka. Detský hák je vybavený poistkou, ktorá znemožňuje rozobratie načúvacieho prístroja na malé časti.

      Prejsť na produkt

Filtre pre načúvacie prístroje - CeruShield™ Disk, 8 ks

Filtre pre načúvacie prístroje - CeruShield™ Disk, 8 ks

Pravidelné čistenie načúvacích prístrojov a ušných tvaroviek od ušného mazu a rôznych nečistôt výrazne zvyšuje životnosť a spoľahlivosť načúvacích prístrojov. V prípade zanesenia filtrov načúvacích prístrojov nečistotami alebo vlhkosťou dochádza ku skresleniu zvuku načúvacieho prístroja. V horšom prípade môže dôjsť k poškodeniu mikrofónu alebo reproduktoru, preto je výmena filtrov veľmi dôležitá. Filter CeruShield™ zamedzuje zanesenie externého reproduktora ušným mazom. CeruShield™ je kompatibilný iba s externými reproduktormi načúvacích prístrojov Marvel a nie je kompatibilný so staršími načúvacími prístrojmi Phonak.

Produkt

Phonak PartnerMic

Phonak PartnerMic

Phonak PartnerMic je ľahko použiteľný mikrofón pre individuálnu konverzáciu v hlučnom prostredí. Phonak PartnerMic je skvelým doplnkom k načúvacím prístrojom. Umožňuje nedoslýchavým ľuďom efektívne komunikovať v posluchových situáciach - v tvárou v tvár, hlučnejšom prostredí a to aj na väčšiu vzdialenosť. Pri používaní sa tento bezdrôtový doplnok k načúvacím prístrojom umiestní na vrchný odev hovoriaceho, s ktorým užívateľ načúvacieho prístroja komunikuje.

Vďaka unikátnej technológií AirStream™ vyvinutej spoločnosťou Phonak už nepotrebujete ďalšie prídavné zariadenie nosené na tele. Zariadenie Phonak PartnerMic bezdrôtovo prenáša reč priamo do Vašich načúvacích prístrojov Marvel na vzdialenosť až 25 metrov, čím sa výrazne zlepšuje zrozumitelnosť reči v hluku a na väčšiu vzdialenosť.

Prejsť na produkt

Načúvacie prístroje Phonak Marvel majú neobmedzenú konektivitu

sukl

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info