• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
  • Načúvacie prístroje a telefonovanie
  • Načúvacie prístroje a televízia
  • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
  • Ochrana sluchu pre hlučné prostredia
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Elektronická UV vysúšačka Cedis e150.DUS

Elektronická UV vysúšačka Cedis e150.DUS

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Elektronická vysúšačka s UV žiarením slúži na ochranu načúvacích prístrojov a tvaroviek pred vlhkosťou. Vhodná aj pre dobíjateľné načúvacie prístroje.

  • Cena: 75 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Egger

Elektronická vysúšačka Cedis e150.DUS od overeného nemeckého výrobcu slúži k spoľahlivému vysúšaniu, dezinfekcii a bezpečnému uskladneniu načúvacích prístrojov a ušných tvarovek. Spoľahlivo umožňuje odvod vlhkosti a nahromadených látok z vysúšacej komory. Elektronická vysúšačka Cedis e150.DUS je ideálna pre každodennú starostlivosť o načúvacie prístroje.

Elektronická vysoušečkaElektronická sušiaca stanica Cedis e150.DUS disponuje špeciálnym programom pre vysušenie (2,5 hodiny). Ovládanie je možné pomocou jednoduchého tlačítka na sušiacej stanici. Zariadenie sa vždy automaticky vypne po skončení vysúšacieho procesu. Päť farebných LED diód signalizuje proces vysúšania. Každých 30 minút sa vypne jedna svetelná dióda, čím je signalizovaný zostávajúci čas vysúšania. Táto elektronická sušiaca stanica zaujme miernou teplotou vysúšania, ktorá je ideálna pre vysúšanie dobíjateľných načúvacích prístrojov.

Ožiarenie načúvacích prístrojov a koncoviek pomocou UV-C svetla redukuje hromadenie choroboplodných zárodkov a tým snižuje riziko infekcie v uchu aj mimo ucha. Účinnosť svetelného zdroja potvrdili akreditované skušobné laboratória. Plne automatický 8 minútový ultrazvukový čistiací proces na začiatku každého vysúšacieho programu. Pri otvorení vrchu sa tento proces automaticky vypne kvôli ochrane spotrebiteľa pred spomenutým zariadením. Napájenie je možné pomocou klasického zdroja, ale taktiež pomocou USB rozhrania počítača.

Súčasťou balenia je elektronická vysúšačka Cedis e150.DUS, USB kábel, zdroj napájania a návod k použitiu.

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Elektrická vysúšačka Cedis e100.DS

Elektrická vysúšačka Cedis e100.DS

Dostupnosť: Skladom

  • 59 € s DPH
 ks
Elektrická UV vysúšačka  Cedis e300.DUS

Elektrická UV vysúšačka Cedis e300.DUS

Dostupnosť: Skladom

  • 100 € s DPH
 ks
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info