Phonak Roger Select

Phonak Roger Select

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Špičkový bezdrôtový mikrofón Roger Select, ktorý ponúka vynikajúce porozumenie reči počas šumu.

  • Cena: 650 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Špičkový bezdrôtový mikrofón Roger™ Select ponúka vynikajúce porozumenie reči počas šumu. Umiestnenie v strede stola umožňuje klientom sa plne zapojiť a cítiť sa príjemne v srdci rozhovoru. Plne automatický režim výberu smerového mikrofónu pre zaistenie komplexného počutia. 

Roger Select

V centru děníKeď sa cítite v srdci rozhovoru, život je zapnutý

Roger Select ™ je všestranný mikrofon vhodný pre stacionárne situácie, keď je prítomný výrazný šum v pozadí. Keď je umiestnený na stole, diskrétne a automaticky vyberá toho, kto hovorí a plynule sa prepne z jedného hovoru do druhého. Keď prebieha viac konverzácií, tak poslúchač si môže ručne vybrať koho počúva. Môže taktiež prenášať zvuk multimediálnych zariadení, napr. TV, a má širokopásmovú technológiu Bluetooth pre napojenie k telefónnemu hovoru.

Plná jasnost řeči

 

Plná jasnosť reči

Roger Select predstavuje prvýkrát funkciu MultiBeam technology, inovatívnu technológiu mikrofónu Roger od spoločnosti Phonak. Využitím viac mikrofónov sa nosníky reči získavajú v šiestich smeroch, aby pokryli 360°. Pomer signálu k šumu pre všetkých šesť smerových mikrofónov vypočíta a automaticky sa vyberá signál s najvyššou čistotou. Poskytuje výnimočné porozumenie reči pri skupinových rozhovoroch, ako sú napríklad rozhovory v hlučných reštauráciách alebo pri rodinných stretnutiach.

Bez jakýchkoliv problémů

 

Bez akýchkoľvek problémov

So svojimi plne automatickými smerovými mikrofónmi nie je treba ručne nastavovať Roger Select na správnu pozíciu. To umožňuje užívateľovi počuť reč a zvuk zo všetkých smerov. Pri nosení na hrudníku detekuje akcelerometer jeho orientáciu a spustenie jedného zo 6 lúčov smerom hore k ústam niekoho, kto hovorí.

Plno multifunkčné 

Roger Select disponuje širokopásmovým rozhraním Bluetooth pre telefónne hovory. Bezdrôtové prenášanie hlasu reproduktoru do načúvacích prístrojov pre lepšie porozumenie reči. Vďaka všestrannosti môžu zákazníci streamovať zvuk z televízoru, hudobných prehrávačov, počítačov a herných systémov do načúvacích prístrojov tým, že sa jednoducho pripojí pomocou dodanej dokovacej stanici alebo pomocou micro-USB.

Kompatibilita

Roger Select je možné pripojiť s načúvacími prístrojmi pomocou integrovaných miniatúrnych Roger prijímačov alebo pomocou univerzálneho prijímača Roger MyLink, ktorý funguje na bázi indukčnej slučky. Univerzálny prijímač Roger MyLink je možné pripojiť takmer s akoukoľvek značkou načúvacích prístrojov či kochleárnych implantátov s T-cievkou.

Upozornenie: K tomuto výrobku je nutná príslušná audiobotička (prijímač) alebo univerzálny prijímač Roger MyLink.

 

                               Chcem vyskúšať             Videonávody

Návod na použitie:

Návod na použitie

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak Roger Pen

Phonak Roger Pen

Dostupnosť: Skladom

  • 570 € s DPH
Vyberte variant
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info