• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
 • Vysúšačky pre dlhodobú životnosť načúvacích prístrojov
 • Filtre pre spoľahlivé fungovanie načúvacích prístrojov
 • Načúvacie prístroje a počutie v hluku
 • Načúvacie prístroje a zrozumiteľnost počúvania televízie
 • Načúvacie prístroje a vzdialené mikrfóny
 • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
 • Ochrana sluchu pre hudobníkov a návštěvníkov koncertov
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Phonak TV Connector

Phonak TV Connector

Hodnotenie produktu: 4.28/5 (43x)

Vaše hodnotenie:

Phonak TV Connector je jednoducho inštalovateľné zvukové zariadenie, ktoré slúži na prenos zvuku priamo do načúvacích prístrojov Phonak Paradise, Phonak Marvel a Phonak Audéo B-Direct.

 • Cena: 235 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Bezdrôtové riešenie pre počúvanie televízie poskytované kombináciou načúvacích prísrojov Phonak Paradise, Phonak Marvel a Phonak Audéo B-Direct. A zariadenie Phonak TV Connector je dvojnásobne jednodušie ako doteraz ponúkané zariadenia. Pripojenie sa uskutočňuje automaticky, keď sú načúvacie prístroje v dosahu zariadenia Phonak TV Connector - nie je potrebné žiadne kliknutie ani zložité nastavovanie.

Technológia AirStream™

Predstavuje nový prepojený protokol s frekvenciou 2,4 GHz zaisťujúci efektívny prenos zvuku vo vynikajúcej stereofónnej kvalite, bez akéhokoľvek zrejmého oneskorenia načúvacích prístrojov.

Priame pripojenie

Phonak TV Connector zaisťuje prenos zvuku priamo do načúvacích prístrojov Phonak Marvel až na vzdialenosť 15 metrov (taktiež je možné spojenie s dalšími typmi mutlimediálnych zariadení) Užite si bezstarostné počúvanie televízie a iných multimediálnych zariadení aj na väčšiu vzdialenosť.

TV Connector - více posluchačů

 

Plug & Play

Akonáhle Phonak TV Connector pripojíte k televízoru a zdroju napájania, tak automaticky rozpozná všetky načúvacie prístroje v dosahu jedného metra a dôjde k automatickému párovaniu. Už s tým nemusíte mať starosti Vy!

Viac poslucháčov

Skvelou výhodou je tiež podpora neobmedzeného množstva pripojených načúvacích prístrojov na jeden Phonak TV Connector. Zvukový signál je prenášaný súčasne na všetky pripojenia načúvacích prístrojov Phonak Paradise, Phonak Marvel a Phonak Audéo B-Direct. Užite si tento jedinečný zážitok so svojími partnermi či známymi.

Kompatibilita

Phonak TV Connector je kompatibilný iba s načúvacími prístrojmi Phonak ParadisePhonak Marvel a Phonak Audéo B-Direct. Pre iné načúvacie prístroje si vyberiete z ponuky bezdrôtového príslušenstva pre televízie a multimédia.

Na uvedené zariadenie je možné získať príspevok až 90% z poriaďovacej ceny od Úradu práce alebo nadácie.

                                 Chcem vyskúšať                     Videonávody

Užívateľská príručka:

TV Connector užívateľská príručka

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Sada Phonak TVLink II a Phonak ComPilot II

Sada Phonak TVLink II a Phonak ComPilot II

Dostupnosť: Skladom

 • 299 € s DPH
 ks
Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie