• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
  • Načúvacie prístroje a telefonovanie
  • Načúvacie prístroje a televízia
  • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
  • Ochrana sluchu pre hlučné prostredia
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Phonak TV Connector

Phonak TV Connector

Hodnotenie produktu: 4.56/5 (16x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Phonak TV Connector je jednoducho inštalovateľné a použiteľné zvukové zariadenie, ktoré slúži na prenos zvuku priamo do načúvacích prístrojov Phonak Paradise a Phonak Marvel.

  • Cena: 235 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané, Dostupnosť od: 11. 10. 2021

Výrobca: Phonak

Bezdrôtové riešenie pre počúvanie televízie poskytované kombináciou načúvacích prísrojov Phonak Paradise a Marvel a zariadením Phonak TV Connector je dvojnásobne jednodušie ako doteraz ponúkané zariadenia. Pripojenie sa uskutočňuje automaticky, keď sú načúvacie prístroje v dosahu zariadenia Phonak TV Connector - nie je potrebné žiadne kliknutie ani zložité nastavovanie.

Technológia AirStream™

Predstavuje nový prepojený protokol s frekvenciou 2,4 GHz zaisťujúci efektívny prenos zvuku vo vynikajúcej stereofónnej kvalite, bez akéhokoľvek zrejmého oneskorenia načúvacích prístrojov.

Priame pripojenie

Phonak TV Connector zaišťuje prenos zvuku priamo do načúvacích prísrtojov Phonak Marvel až na vzdialenosť 15 metrov. Taktiež je možné spojenie s dalšími typmi mutlimediálnych zariadení, ale vždy musí byť Phonak TV Connector napojený. Užite si bezstarostné počúvanie televízie a iných multimediálnych zariadení aj na väčšiu vzdialenosť.

TV Connector - více posluchačů

 

Plug & Play

Akonáhle Phonak TV Connector pripojíte k televízoru a zdroju napájania, tak automaticky rozpozná všetky načúvacie prístroje v dosahu jedného metra a dôjde k automatickému párovaniu. Už vtedy nemusíte mať starosť s komplikovaným párováním zariadenia a načúvacích prístrojov. 

Viac poslucháčov

Skvelou výhodou je tiež podpora neobmedzeného množstva pripojených načúvacích prístrojov na jeden Phonak TV Connector. Zvukový signál je prenášaný súčasne na všetky pripojenia načúvacích prístrojov Phonak Paradise a Phonak Marvel. Užite si tento jedinečný zážitok so svojími partnermi či známymi.

Kompatibilita

Phonak TV Connector je kompatibilný iba s načúvacími prístrojmi Phonak ParadisePhonak Marvel. Pre iné načúvacie prístroje si vyberiete z ponuky bezdrôtového príslušenstva pre televízie a multimédia.

                                 Chcem vyskúšať                     Videonávody

Užívateľská príručka:

Užívateľská príručka

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Sada Phonak TVLink II a Phonak ComPilot II

Sada Phonak TVLink II a Phonak ComPilot II

Dostupnosť: Skladom

  • 299 € s DPH
 ks
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info