Phonak PartnerMic

Phonak PartnerMic

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Phonak PartnerMic je diskrétný a ľahko použiteľný mikrofón optimálne pre individuálnu konverzáciu v hlučnom prostredí. Vďaka technológii Phonak AirStream je reč hovoriaceho bezdrôtovo prenášaná priamo do načúvacích prístrojov Phonak Marvel bez ďalšieho prídavného zariadenia.

  • Cena: 280 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Phonak PartnerMicDiskrétný a jednoduchý mikrofón Phonak PartnerMic umožňuje nedoslýchavým ľuďom efektívnejšiu komunikáciu v hlučnom prostredí. Pri používaní sa tento bezdrôtový doplnok k načúvacím prístrojom umiestní na vrchný odev hovoriaceho, s ktorým užívateľ načúvacieho prístroja komunikuje. Ideálne riešenie pre indivuálnu konverzáciu v reštaurácii, kaviarni, učebni či v aute. Zariadenie Phonak PartnerMic využíva integrovanú technológiu Phonak AirStream™, ktorá bezdrôtovo prenáša reč do načúvacích prístrojov Marvel bez ďalšieho prídavného zariadenia. 

Zariadenie sa vyznačuje jednoduchou ovládateľnosťou a doba nepretržitej prevádzky sa približuje až k 6 hodinám. Pri celkovom vybití zariadenia Vám stačia iba 2 hodiny do plného nabitia. Funkčný dosah mikrofónu od načúvacieho prístroja je až 25 metrov.

Phonak PartnerMic je kompatibilný iba s načúvacimi prístrojmi Phonak Marvel.

 

Chcete si novinku vyskúšať? Kliknite a neváhajte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

 

Uživateľská príručka:

Uživatelská příručka

 

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info