• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
 • Vysúšačky pre dlhodobú životnosť načúvacích prístrojov
 • Filtre pre spoľahlivé fungovanie načúvacích prístrojov
 • Načúvacie prístroje a počutie v hluku
 • Načúvacie prístroje a zrozumiteľnost počúvania televízie
 • Načúvacie prístroje a vzdialené mikrfóny
 • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
 • Ochrana sluchu pre hudobníkov a návštěvníkov koncertov
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Phonak Roger Table Mic II

Phonak Roger Table Mic II

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Phonak Roger Table Mic II je bezdrôtový mikrofón určený pre lepšiu zrozumiteľnosť reči pri malých skupinových jednaniach a konferenčných rozhovoroch. Kompatibilita so všetkými značkami načúvacích prístrojov je umožnená pomocou prijímača Roger.

 • Cena: 1995 € s DPH

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Phonak

Phonak Roger Table Mic II - jednání

Bezdrôtový mikrofón Phonak Roger Table Mic II je určená pre užívateľa so sluchovou stratou, ktorá sa vo svojom pracovnom prostredí zúčastní skupinových jednaniach. Jedná sa o unikátne zariadenie, ktoré snímá reč z väčšej vzdialenosti a príspieva k lepšiemu porozumeniu. Bezdrôtový prenos reči priamo do načúvacích prístrojov umožňuje ich užívatelom efektívne komunikovať aj na väčšiu vzdialenosť či v náročných posluchových podmienkach.

Phonak Rogar Table Mic II je vybavená unikátnou technológiou MultiBeam, ktorá využívá tri všesmerové mikrofóny k vytvoreniu šestich smerových lúčov  v rozsahu 360°. Technológia MultiBeam vypočíta pomer signálov k šumu pre všetkých šesť smerov a automaticky vyberie smer s najvyššou zrozumitelnosťou reči. Vďaka tejto technológie sú užívateloa schopný o 61% viac porozumieť reči v hluku a na dialku než užívatelia, ktorý využívajú iba samotné načúvacie prístroje. Phonak Roger Table Mic II sa automaticky prispôsobuje meniacim sa hladinám okolitého hluku a poskytuje zlepšenie porozumenia reči v hlučnom prostredí.

Phonak Roger Table Mic IIKompatibilita zariadenia Phonak Roger Table Mic II s načúvacími prístrojmi či kochleárnymi implantátmi je umožnená pomocou miniatúrnych Roger prijímačov alebo univerzálneho príjímača Roger MyLink na báze indukčne slučky. Univerzálny prijímač Roger MyLink je možné pripojiť takmer s akoukoľvek značkou načúvacích prístrojov či kochleárnym implantátom s T-cievkou.

Phonak Roger Table Mic II pripojíme k prijímaču iba jedným stlačením tlačítka. Použitie všesmerového mikrofónu umožňuje plno sa zapojiť a prispievať do obchodných jednaniach, ktorého sa uúčastní väčší počet ľudí. Je možné súčastne pripojiť až 10 mikrofónov Roger, čím sa vytvorí mikrofónový sieť, čo je ideálne riešenie pre veľké skupinové jednanie. Výdrž lithium-polymerovej batérie bezdrôtového mikrofónu je 16 hodín. Celkom vybitá batéria sa dobije na maximum až za 4 hodiny. Prepojenie Phonak Roger Table Mic II a načúvacie prístroje obvykle fungujú v dosahu do 20 metrov. Ľudské telo či stena môžu dosah znižovať. Prepojenie s multimediálnymi zariadeniami je zaistená pomocou klasického audio kabla, ktorý umožní bezdrôtový prenos zvuku priamo do načúvacích prístrojov.

Upozornenie: K tomuto výrobku je potrebná príslušná audiobotička (prijímač) alebo univerzálny prijímač Roger MyLink.

                            Chcem vyskúšať                          Videonávody 

Na uvedené zariadenie sa dá získať príspevok až 90% z predávajúcej ceny od Úradu práce alebo nadácie.

Užívateľská príručka:

Uživatelská příručka

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak Roger MyLink

Phonak Roger MyLink

Dostupnosť: Na objednávku

 • 860 € s DPH
Prijímač Phonak Roger X

Prijímač Phonak Roger X

Dostupnosť: Skladom

 • 815 € s DPH
 ks
Integrovaný prijímač Phonak Roger

Integrovaný prijímač Phonak Roger

Dostupnosť: Na objednávku

 • 815 € s DPH
Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie