• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
 • Vysúšačky pre dlhodobú životnosť načúvacích prístrojov
 • Filtre pre spoľahlivé fungovanie načúvacích prístrojov
 • Načúvacie prístroje a počutie v hluku
 • Načúvacie prístroje a zrozumiteľnost počúvania televízie
 • Načúvacie prístroje a vzdialené mikrfóny
 • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
 • Ochrana sluchu pre hudobníkov a návštěvníkov koncertov
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Nabíjačka Phonak Charge and Care

Nabíjačka Phonak Charge and Care

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Phonak Charge and Care je nabíjačka, ktorá slúži na nabíjanie nabíjacích závesných načúvacích prístrojov s externým reproduktorom Phonak generácie Paradise a Marvel.

 • Cena: 180 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Phonak Charge and Care je nabíjačka, ktorá slúži na nabíjanie nabíjacích závesných načúvacích prístrojov s externým reproduktorom Phonak generácie Paradise a Marvel a zároveň umožňuje spoľahlivé vysúšanie, dezinfekciu a bezpečné uskladnenie načúvacích prístrojov a ušných tvaroviek.


Nabíjačka Phonak Charge and Care umožňuje súčasné nabíjanie nabíjacícih závesných načúvacích prístrojov s externým reproduktorom Phonak generácie Paradise a Marvel a aktívne vysúšanie načúvacích prístrojov. Nabíjačka, taktiež disponuje svetelným zdrojom UV-C, ktorého svetlo redukuje hromadenie choroboplodných zárodkov a tým znižuje riziko infekcie v uchu i mimo nej. Hygienické čistenie trvá približne 4 minúty na začiatku každého vysúšacieho programu.

Načúvacie prístroje sa po umiestnení do nabíjacieho portu automaticky vypnú. Nabíjanie načúvacích prístrojov je signalizované preblikávaním kontrolky na načúvacích prístrojoch. Po plnom nabití načúvacieho prístroja prestane kontrolka blikať a bude svietiť zeleno. Proces nabíjania sa automaticky zastaví, keď sú batérie plne nabité. Doba nabíjania celkom vybitého načúvacieho prístroja je iba 3 hodiny a výdrž nabitej batérie je 24 hod. 

Nabíjačka Phonak Charge and Care disponuje taktiež špeciálnym programom pre vysúšenie (2 hodiny). Ovládanie je možné pomocou jednoduchého tlačítka. Vysúšenie načúvacích prístrojov prebieha iba pokiaľ je kryt nabíjačky Phonak Charge and Care zatvorený. Po stlačení tlačítka sa zaháji proces vysúšania načúvacích prístrojov. Proces vysúšania je signalizovaný rozsvietením oranžovej kontrolky na tlačítku. Akonáhle je proces vysúšenia ukončený, LED dióda na tlačítku sa rozsvieti na zeleno. Pokiaľ sa v priebehu procesu vysúšania načúvacích prístrojov otvorí  kryt nabíjačky, tak je vysúšanie načúvacích prístrojov pozastavené. Proces nabíjania sa tým nezastaví.

Nabíjačka Phonak Charge and Care je určená iba pre načúvacie prístroje Audéo P-R, Audéo P-RT, Audéo M-R a Audéo M-RT.

 

Návod na použitie:

Návod k použitiu

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Nabíjačka Phonak Combi

Nabíjačka Phonak Combi

Dostupnosť: Skladom

 • 100 € s DPH
 ks
Nabíjačka Phonak pre závesné načúvacie prístroje Paradise a Marvel

Nabíjačka Phonak pre závesné načúvacie prístroje Paradise a Marvel

Dostupnosť: Skladom

 • 100 € s DPH
 ks
Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie