Diaľkové ovládanie načúvacích prístrojov Phonak PilotOne II

Diaľkové ovládanie načúvacích prístrojov Phonak PilotOne II

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Diaľkový ovládač pre načúvacie prístroje značky Phonak rady Venture a Belong. Diskrétnosť a jednoduchosť v kvalitnom spracovaní.

  • Cena: 149 € s DPH

Darček zadarmo

Darček: Kožené púzdro na Phonak Pilot One

Kožené púzdro na Phonak Pilot One

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Jednoduchý diaľkový ovládač Phonak PilotOne II pre načúvacie prístroje Phonak rady Venture a Belong. Predovšetkým oceníte jeho kvalitné spracovanie, diskrétnosť a jednoduchosť ovládania.

Intuitívne ovládanie je zaistené pomocou veľkých ergonomických tlačidiel, čím je zaručená veľmi príjemná manipulácia nielen pre seniorov. Diaľkový ovládač pre načúvacie prístoje ponúka kompletné ovládanie ako zmenu programov či nastavenie ideálnej hlasitosti. Ovládač naviac disponuje svetelnou signalizáciou, ktorá indikuje hneď niekoľko rôznych situácií. Medzi ne patrí napríklad odomknutie a zamknutie ovládača, voľbu programu alebo stav batérie. Pre ceľkový dojem plného komfortu je diaľkový ovládač dodáváný s luxusným koženým obalom.

Dôležité upozornenie:
Pre aktiváciu zariadenia je nutné zariadenie spárovať s načúvacími prístrojmi. Kontaktujte prosím svojho poskytovateľa načúvacích prístrojov alebo navštívte akúkoľvek pobočku AKUSTIK plus s r. o.

Kompatibilné s načúvacími prístrojmi značky Phonak rady Venture a Belong

Nový komentár

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info