Phonak Roger Touchscreen Mic

Phonak Roger Touchscreen Mic

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Jednoduchý bezdrôtový mikrofón Roger Touchscreen Mic určený pre výukové miestnosti alebo triedy v školských priestoroch, kde sa nachádzajú užívatelia načúvacích prístrojov alebo kochleárnych implantátov.

  • Cena: 1025 € s DPH

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Phonak

Phonak Roger Touchscreen Mic Ľahko ovládateľný bezdrôtový mikrofón Phonak Roger Touchscreen Mic je základným prvkom portfólia produktov Roger pre školstvo. Pomáha študentom a učiteľom zvládnuť najrôznejšie moderné školské aktivity s ľahkosťou.  

Mikrofón Roger Touchscreen Mic disponuje najlepším výkonom v oblasti reči v hluku, kde je zdokumentované zlepšenie až o 35% viac než u dynamických FM systémov a 54% v porovnaní s inými systémami FM, čím je toto zariadenie o triedu vyššie nad ostatnými dostupnými zariadeniami. 

Pre nejjednoduchšie používanie s minimálnou manuálnou interakciou je Roger Touchscreen Mic vybavený automatickou funkciou mikrofónu, ktorý pohodlne prepína medzi jednotlivými manuálnymi režimami mikrofónu na základe orientácie zariadenia. To umožňuje študentom a učiteľom držať krok s neustále sa meniacim výukovým prostredím. 

Toto zariadenie je kompatibilné takmer s každým načúvacím prístrojom alebo kochleárnym implantátom. Taktiež umožňuje prepojenie viac prijímačov mikrofónov do siete, čo je zaistené pomocou jednoduchých dotykových príkazov. 

Na uvedené zariadenie je možné získať príspevok až 90% z predajnej ceny od Úradu práce alebo nadácie.

 

                                        Chcem vyskúšať                Videonávody

 

 

 

 

 

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info