• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
 • Vysúšačky pre dlhodobú životnosť načúvacích prístrojov
 • Filtre pre spoľahlivé fungovanie načúvacích prístrojov
 • Načúvacie prístroje a počutie v hluku
 • Načúvacie prístroje a zrozumiteľnost počúvania televízie
 • Načúvacie prístroje a vzdialené mikrfóny
 • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
 • Ochrana sluchu pre hudobníkov a návštěvníkov koncertov
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Phonak Roger DigiMaster 7000

Phonak Roger DigiMaster 7000

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Phonak Roger DigiMaster 7000 je inteligentný súbor reproduktorov umožňujúci ozvučenie interiérových výukových/prednáškových priestorov až do veľkosti 300 m².

 • Cena: 1550 € s DPH

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Phonak

Phonak Dynamic SoundField DigiMaster 7000Phonak Roger DigiMaster 7000 je hlavným komponentom systému Roger Dynamic SoundField, ktorý slúži k inteligentnému ozvučeniu väčších výukových a společenských priestorov. Phonak Roger Dynamic SoundField zaistí, aby bol hlas vyučujúceho kontinuálne na počutelnej úrovni porozumenia reči všetkými prítomnými žiakmi bez ohľadu na neustále sa meniacu hladinu hluku v triede alebo v telocvični. Výsledkom je zlepšenie počutia a študijných úspechov žiakov

Phonak Roger DigiMaster 7000 obsahuje 15 individuálnych vysoko výkonných reproduktorov, ktoré sú uložené v robustnom hlinníkovom ráme. Slúži k ozvučeniu výukuvých/prednáškových priestorov a telocviční do veľkosti 300 m². Pre ozvučenie väčších miestností je treba použíť dve zariadenia Phonak Roger DigiMaster 7000. Ideálnym umiestením vo štvorcovej miestnosti sú oba predné rohy, v prípade obdlžníkovom tvare je vhodné jedenu umiestniť v prednom rohu a druhý v strede dlhšej steny miestnosti. Phonak Roger DigiMaster 7000 sa dá umiestniť trvalo na stenu alebo využiť podlahový stojan, ktorý umožňuje flexibilný prenos komunikačného systému do inej miestnosti. Jednotlivé reproduktory vyrážajú valcové zvukové vlny na najdôležitejších frekvenciách reči, čo zaisťuje, že požadované zvuky sú prenášané efektívne na veľkej ploche a zároveň vytvárajú len veľmi malú stratu reči či ozvenu. Phonak Roger DigiMaster 7000 je priamo pripojiteľný s TV či notebookom prostredníctvom štandardného audio kablu.

Phonak Roger DigiMaster 7000 je potrebné vždy používať v spojenie s mikrofónom Phonak Roger Touchscreen Mic. Mikrofon Roger Touchscreen Mic ponúka kompatibilitu s načúvacími prístrojmi a osobným prijímačom Roger. K reproduktoru Phonak Roger DigiMaster 7000 je možné pripojiť zariadenie Phonak Roger Multimedia Hub, ktorý bezdrôtovo prenáša zvuk z multimediálnych zariadení (TV, MP3 prehrávačov, PC) do samotného reproduktoru, čím je umožnený mixovanie zvuku prechádzajúceho z multimediálneho zariadenia a hlasu od učiteľa.

                                   Chcem vyskúšať                   Videonávody

Užívateľská príručka:

 Phonak Roger DigiMaster 7000

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak Roger DigiMaster 5000

Phonak Roger DigiMaster 5000

Dostupnosť: Na objednávku

 • 1250 € s DPH
Phonak Roger Touchscreen Mic

Phonak Roger Touchscreen Mic

Dostupnosť: Na objednávku

 • 1025 € s DPH
Phonak Roger Multimedia Hub

Phonak Roger Multimedia Hub

Dostupnosť: Na objednávku

 • 365 € s DPH
Phonak Roger Pass-around

Phonak Roger Pass-around

Dostupnosť: Na objednávku

 • 615 € s DPH
Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie