Elektrická UV sušiaca stanica Cedis e300.DUS

Elektrická UV sušiaca stanica Cedis e300.DUS

Hodnotenie produktu: 4.83/5 (6x)

Vaše hodnotenie:

Elektrická sušiaca stanica s UV technológiou pre ochranu načúvacích prístrojov a tvaroviek pred vlhkosťou a baktériami.

  • Cena: 100 € s DPH

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Egger

Elektrická sušiaca stanica Cedis e300.DUS s UV technológiou zaisťuje hladký proces vysušenia pomocou tepla, odstránenie baktérií pomocou UV žiarenia a prírodnú cirkuláciu pre odvod vzduchu. Spoľahlivo umožňuje odstránenie vlhkosti a nahromaždených látok z vysúšacej komory. Dôležitá a pravidelná ochrana pred vznikom vlhkosti i baktérií vo Vašich načúvacích prístrojov a koncoviek. 

Vysoušení Cedis e300.DUS

Elektrická sušiaca stanica Cedis e300.DUS disponuje špeciálnym programom pre vysušenie. Klasické vysušenie nastavíte pomocou jedného stlačenia tlačidla, kde sa následne rozsvieti LED dióda. Toto vysušenie trvá približne 3 hodiny. Po ukončení vysušiaceho procesu sa zariadenie automaticky vypne (LED dióda zhasne).

Cedis e300.DUS

Ožiarenie načúvacích prístrojov a koncoviek pomocou UV-C svetla redukuje bakteriálne zárodky a tým znižuje riziko infekcie v uchu a mimo neho. Účinnosť svetelného zdroja potvrdili akreditované skúšobné laboratóriá. Plne automatický 5 minútový ultrazvukový čistiaci proces na začiatku každého vysúšacieho programu. Pri otvorení vrchu sa tento proces automaticky vypne kvôli ochrane spotrebiteľa. Napájanie je možné pomocou klasického zdroja, ale taktiež pomocou USB rozhrania počítača. 

Súčasťou balenia je elektronická vysúšačka Cedis e300.DUS, USB kábel, zdroj napájania a návod k použitiu.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Elektrická sušiaca stanica Cedis e100.DS

Elektrická sušiaca stanica Cedis e100.DS

Dostupnosť: Skladom

  • 59 € s DPH
 ks
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info