• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
 • Vysúšačky pre dlhodobú životnosť načúvacích prístrojov
 • Filtre pre spoľahlivé fungovanie načúvacích prístrojov
 • Načúvacie prístroje a počutie v hluku
 • Načúvacie prístroje a zrozumiteľnost počúvania televízie
 • Načúvacie prístroje a vzdialené mikrfóny
 • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
 • Ochrana sluchu pre hudobníkov a návštěvníkov koncertov
 • Predchádzajúca
 • Ďalší

Phonak Roger On In V2

Phonak Roger On In V2

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Phonak Roger On iN V2 je bezdrôtový mikrofón určený pre lepšie porozumenie reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť. Automaticky rozpozná či reč prichádza z ľavej alebo pravej strany a poskytuje kompletné priestorové informácie a to v kombinácii zvukových a vizuálnych podnetov. Zjednodušuje rozhovory - automatickým výberom osoby, ktorá rozpráva.

 • Cena: 1850 € s DPH

Dostupnosť: Na objednávku

Výrobca: Phonak

Phonak Roger On iN V2 je bezdrôtový mikrofón určený pre lepšie porozumenie reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť. Automaticky rozpozná smer reči, či prichádza z ľavej alebo pravej strany a poskytuje kompletné priestorové informácie a to v kombinácii zvukových a vizuálnych podnetov. Zjednodušuje rozhovory - automatickým výberom osoby, ktorá rozpráva.

 • ideálny na rozhovory v hlučnom prostredí alebo na väčšiu vzdialenosť 
 • po pripojení k počítaču prostredníctvom USB kábla sa dá použiť ako "headset" na online hovory alebo stretnutia
 • automaticky sa prispôsobuje aktuálnej situácii a prepína režimy podľa toho či je položený na stole, pripnutý na odeve alebo držaný v ruke
 • je odolný voči menším čiastočkám vody a preto vhodný aj na vonkajšie použitie (nie je však vodotesný)

 

Stvorený na každodenné počúvanie

Roger On generácie V2 je inteligentný mikrofón pre načúvacie prístroje, navrhnutý pre náročné a neustále sa meniace situácie počúvania v hluku a na ďiaľku, ktorý Vám pomôže zlepšiť kvalitu konverzácií.

Podpora konverzácie

 Funkcia Roger On pomáha zlepšiť zrizumiteľnosť konverzácii pri hluku v pozadí vďaka funkcii reči v šume a zároveň automaticky identifikuje a vyberá hovoriacu osobu.

Online hovory

Vďaka obojsmernému prenosu zvuku môžete vy aj Vaši online partneri alebo vyučujúci počuť jasne v hluku, nakoľko aj Váš hlas bude zvýraznený nad hlukom.

Stravovanie v reštauráciách

V reštauráciách sa zvyčajne nachádza kompexná zmes zvukov a hluku v pozadí. S funkciou Roger On sa rušivé zvuky znížia aby ste mohli zachytiť konverzáciu.

Rozhovory v premávke

Zvuky motora a hluk z cesty sťažujú rozhovory. Technológia Roger prenáša slová hovoriaceho priamo do Vášho načúvacieho prístroja a pomáha tak prekonať komunikačné problémy.

Šport a rekreácia

Zreteľne počuť trénera alebo spoluhráčou pri športe môže byť problém. Roger On dokáže identifikovať kto hovorí a pomáha eliminovať hluk v pozadí aby ste sa mohli sústrediť na hru.

Sledovanie televízie

Sledujte a počúvajte televíziu pomocou dokovacej stanice, ktorá je dodávaná so zariadením Roger On, alebo si vychutnávajte hudbu jednoduchým pripojením kábla k Vášmu inteligentnému telefónu.

Ďialkové ovládanie pomocou aplikácie                                                         

Pomocou aplikácie myRogerMic môžete ovládať svoj Roger On z Vášho telefónu. Umožňuje Vám prispôsobiť nastavenie mikrofónu podľa prostredia a osobných preferencií. Môžete tiež riadiť smer lúča/lúčov smerom k reproduktoru alebo reproduktorom, ktoré chcete počúvať, meniť režim mikrofónov a podobne.

Dlhá životnosť batérie

Môžete si byť istý, že plne nabitá batéria Vám umožní až 8 hodín nepretržitého používania.

Všestranný dizajn

Flexibilita mikrofónu Roger On umožňuje držať ho v ruke, položiť na stôl, nosiť ho na reproduktore alebo stremovať online hovory v závislosti od Vašich potrieb. Nastavenia mikrofónu Roger On sa automaticky zmenia tak aby vyhovovali prostrediu, v ktorom sa nachádzate a ponúkli Vám potrebný sluchový výkon.

Režim "Headset"

Počas online hovorov sa konverzácia vašich kolegov prenáša priamo do načúvacích prístrojov, zatiaľ čo váš hlas sa prenáša do počítača, takže vás počujú zreteľne nad akýmkoľvek hlukom. S týmto kompletným riešením sa váš Roger On stane Vašou novou "headset" súpravou.

Stolný režim

Na stretnutiach alebo v reštaurácii môžete mikrofón Roger On položiť na stôl a jeho technológia MultiBeam 2.0 vám pomôže identifikovať zdroj zvuku.

Vytyčujúci režim

Režim ukazovania alebo vytyčovania 2.0 využíva tri mikrofóny za sebou, čo umožňuje sústrediť sa na hovoriacu osobu a ignorovať vedľajšie rozhovory, ak je prítomný hluk v pozadí.

Režim prednášajúceho

Na stretnutiach alebo prednáškach môže prednášajúci nosiť Roger On ako mikrofón na klope a ten bude automaticky snímať hlas prednášajúceho bez ohľadu na jeho polohu.

Streamovanie zvuku

Roger On možno pripojiť k zvukovému výstupu notebooku alebo televízora a streamovať zvuk priamo do načúvacích prístrojov.

Pripojenie viacerých mikrofónov

Roger On je možné kombinovať s inými mikrofónmi a pre najlepší zážitok z počúvania sa odporúča používať ho so stolným mikrofónom Roger II.

 

Vypočujte si rozdiel!
Vyskúšajte rozdiel v porozumení reči s technológiou Roger a bez nej.

Virtuálna zvuková ukážka

 

 

 

Pripojiteľnosť a kompatibilita

Roger On je kompatibilný so zariadeniami Lumity, Paradise a Marvel a s takmer všetkými načúvacími prístrojmi alebo kochleárnymi implantátmi, ale na ich funkčnosť je potrebný jeden z nasledujúcich prijímačov

 • Roger NeckLoop - je univerzálny prijímač kompatibilný s akýmkoľvek načúvacím prístrojom alebo kochleárnym implantátom s T-cievkou.
 • Roger Direct - táto funkcia inštaluje prijímače do Vašich načúvacích zariadení a umožňuje prenášať signál z akéhokoľvek mikrofónu Roger priamo do uší bez problémov s pripojením externých zariadení.
 • Roger X - je miniatúrny univerzálny prijímač, ktorý je kompatibilný prakticky s každým načúvacím prístrojom a rečovým procesorom kochleárneho implantátu na trhu.

 

Výhody zariadenia Roger On In V2:

 •  Roger On je veľmi všestranný, len s jedným zariadením môžete pokryť takmer všetky náročné posluchové situácie
 • má vysoký výkon a využíva štyri mikrofóny na výpočet smerových lúčov vo viacerých smeroch
 • automaticky sa prispôsobuje počúvanej situácii a hluku prostredia, čo uľahčuje jeho používanie
 • je univerzálne kompatibilný s takmer všetkými načúvacími prístrojmi a zvukovými procesormi kochleárnych implantátov na trhu
 • dodáva s aplikáciou, ktorá umožňuje diaľkovo ovládať a prispôsobovať Roger On

 

                                             

                                                    Chcem vskúšať Roger

 

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie