• Eshop pre načúvacie prístroje všetkých značiek
  • Načúvacie prístroje a telefonovanie
  • Načúvacie prístroje a televízia
  • Načúvacie prístroje pre deti a počutie v hluku a na diaľku
  • Ochrana sluchu pre hlučné prostredia
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Sada Phonak TVLink II a Phonak ComPilot II

Sada Phonak TVLink II a Phonak ComPilot II

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Najlepšie riešenie pre dokonalý posluchový zážitok pri sledovaní televízie. Kompatibilný s načúvacími prístrojmi Phonak generácií Belong a Venture.

  • Cena: 299 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Bezdrôtové zariadenie Phonak TVLink II je ideálnym riešením pre užívateľov načúvacích prístrojv pre sledovanie televízie, ktoré nikdy nebolo dokonalejšie.

Phonak TVLink S

Zariadenie Phonak TVLink II sa veľmi ľahko pripojuje k televízoru. Následne je prostredníctvom technológie Bluetooth zaistený prenos zvuku z televízie priamo do načúvacích prístrojov. Unikátny StereoSound zaručuje dokonalý posluchový zážitok. Vďaka dosahu prenosu až 30 metrov je umožnený voľný pohyb bez priamej viditeľnosti televízie. Ovládanie hlasitosti je umožnené pomocou základne Phonak TVLink II, ktorá taktiež slúži ako nabíjacia stanica pre komunikačné rozhranie Phonak ComPilot II.

Pomocou Phonak ComPilot II je možné užívať si telefonovanie a kvalitný posluch z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacích prístrojov. Vďaka technológií Bluetooth je možné pripojiť k veľkému množstvu mobilných telefónov, smartphonov, počítačov, tabletov, mp3 apod.  Naviac Phonak ComPilot II môžete využívať ako diaľkový ovládač pre načúvacie prístroje. 

Dôležité upozornenie:

Pre aktiváciu prevádzky zariadenia není potrebné spárovanie zariadenia s načúvacimi prístrojmi.

V pripade, že chce užívateľ využívať funkci Phonak ComPilot II ako diaľkový ovládač alebo doplnko k telefónu, je nutné zariadenie spárovat s načúvacím prístrojom. Kontaktujte prosím svojho poskytovateľa načúvacích prístrojov alebo navštívte akúkoľvek pobočku Akustik plus, s.r.o.

Kompatibiltné len s načúvacími prístrojmi značky Phonak generácie Belong a Venture.                          

                                                                       Chcem vyskúšať

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak TV Connector

Phonak TV Connector

Dostupnosť: Vypredané, Dostupnosť od: 30. 10. 2021

  • 235 € s DPH
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info