TV Connector

TV Connector

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

TV Connector je jednoducho inštalovateľné a použiteľné zvukové zariadenie, ktoré slúži na prenos zvuku priamo do načúvacích prístrojov Phonak Marvel.

  • Cena: 250 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Bezdrôtové riešenie pre počúvanie televízie poskytované kombináciou načúvacích prísrojov Phonak Marvel a zariadením TV Connector je dvojnásobne jednodušie ako doteraz ponúkané zariadenia. Pripojenie sa uskutočňuje automaticky, keď sú načúvacie prístroje v dosahu zariadenia TV Connector - nie je potrebné žiadne kliknutie ani zložité nastavovanie.

Technológia AirStream™

Predstavuje nový prepojený protokol s frekvenciou 2,4 GHz zaisťujúci efektívny prenos zvuku vo vynikajúcej stereofónnej kvalite, bez akéhokoľvek zrejmého oneskorenia načúvacích prístrojov.

Priame pripojenie

TV Connector zaišťuje prenos zvuku priamo do načúvacích prísrtojov Phonak Marvel až na vzdialenosť 15 metrov. Taktiež je možné spojenie s dalšími typmi mutlimediálnych zariadení, ale vždy musí byť TV Connector napojený. Užite si bezstarostné počúvanie televízie a iných multimediálnych zariadení aj na väčšiu vzdialenosť.

TV Connector - více posluchačů

 

Plug & Play

Akonáhle TV Connector pripojíte k televízoru a zdroju napájania, tak automaticky rozpozná všetky načúvacie prístroje v dosahu jedného metra a dôjde k automatickému párovaniu. Už vtedy nemusíte mať starosť s komplikovaným párováním zariadenia a načúvacích prístrojov. 

Viac poslucháčov

Skvelou výhodou je tiež podpora neobmedzeného množstva pripojených načúvacích prístrojov na jeden TV Connector. Zvukový signál je prenášaný súčasne na všetky pripojenia načúvacích prístrojov Phonak Marvel. Užite si tento jedinečný zážitok so svojími partnermi či známymi.

Kompatibilita

TV Connector je kompatibilný iba s načúvacími prístrojmi Phonak Marvel. Pre iné načúvacie prístroje si vyberiete z ponuky bezdrôtového príslušenstva pre televízie a multimédia.

 

Užívateľská príručka:

Užívateľská príručka

 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Sada Phonak TVLink II - Phonak TVLink II a Phonak ComPilot II

Sada Phonak TVLink II - Phonak TVLink II a Phonak ComPilot II

Dostupnosť: Skladom

  • 299 € s DPH
 ks
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info