Phonak Roger Select iN

Phonak Roger Select iN

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Phonak Roger Select iN je bezdrôtový mikrofón umožňujúci vynikajúce porozumenie reči v náročných posluchových stiuáciach v spojení načúvacích prístrojoch Phonak Audéo M.

  • Cena: 1475 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Phonak

Phonak Roger Select iN je univerzálny bezdrôtový mikrofón vhodný pre stacionárne situácie, kde je prítomný výrazný hluk v pozadí. Phonak Roger Select iN je najnovšiou verziou zariadenia Phonak Roger Select a obsahuje dve licencie pre prijímače Roger, ktoré je možné nainštalovať do načúvacích prístrojov Phonak Marvel. Bezdrôtový mikrofón sníma hlas hovoriacej osoby a bezdrôtovo posiela signál priamo do načúvacích prístrojov. Zariadenie je možné položit napríklad do stredu stolu v reštaurácii alebo pri pracovnej porade, alebo ho môže určitá osoba nosiť u seba a vďaka tomu počuť toho kto hovorí z väčšej vzdialenosti. Phonak Roger Select iN je kompatibilný iba s načúvacími prístrojmi Phonak Marvel.

Phonak Roger Select iN

Lepšie porozumenie v hlukuPhonak Rofer Select iN

Phonak Roger Select iN je vybavený inovatívnou technológiou MultiBeam, ktorá využíva tei smerové mikrofóny k vytvoreniu šiestich smerových signálov v rozsahu 360°. Technológia MultiBeam vypočíta pomer signálu k hluku pre všetkých šesť smerov a automaticky vyberie smer s najvyššou zrozumitelnosťou reči. Vďaka tejto technológii sú užívatelia načúvacích prístrojov schopní o 61% viac porozumieť reči v hluku a na diaľku ako užívatelia, ktorí využívajú iba samotné načúvacie prístroje. Phonak Roger Select iN sa automaticky prispôsobuje meniacim sa hladinám okolitého hluku. Zariadenie Phonak Roger Select iN obvykle pracuje v dosahu do 10 metrov od Vašich načúvacích prístrojov.

Plne multifunkčné

Phonak Roger Select iN je všestranný mikrofón vybavený tromi režimami. Ak je umiestnený na stole (stolný režim), diskrétne a automaticky vyberie osobu, ktorá hovorí, a plynule peepína medzi jednotlivými hovoriacimi. V prípade viac konverzácii si môže poslúchač manuálne vybrať, koho bude počúvať (režim výberu). U závesného režimu je zariadenie Phonak Roger Select iN zavesené pomocou pribalenej šnúrky hovoriacemu na krku. Akcelometer automaticky detekuje jeho orientáciu a spustí jeden zo 6 signálov smerom k ústam hovoriaceho.

Phonak Roger Select iN umožňuje prenášať zvuk multimediálneho zariadenia (televízia, počítač), kde sa pomocou dokovacej stanice, respektíve mikro-USB prepojí Phonak Roger Select iN  s multimediálnym zariadením. Akonáhle sa prenáša audio signál, vlastné mikrofóny zariadenia Phonak Roger Select iN sa utlmia.

                                                                 Prístup k viacerým rečníkom

Phonak Roger Select iNSieť MultiTalker, ktorá je jedinečná pre Roger a plne automatická, umožňuje použitie niekoľkých mikrofónov Roger spoločne, čo Vám poskytuje prístup k viac rečníkom v každej situácii. Phonak Roger Select iN umožňuje vytvárať sieť MultiTalker iba v závesnom režime (visí na krku nalebo pripnutý na hrudi). Phonak Roger Select iN je možné prepojiť až s 10 ďalšími mikrofónmi Roger (Phonak Roger Pen iN, Phonak Roger Table Mic II, Phonak Roger Clip on Mic) v jednej sieti.

Kompatibilita

Phonak Roger Select iN obsahuje dva integrované prijímače Roger, ktoré je možné nainstalovať do načúvacích prístrojov Phonak Marvel pomocou funkcie RogerDirect™. Táto funkcia slúži k priamemu streamovaniu do načúvacích prístrojov Phonak Marvel a zároveň umožňuje používanie technológie Roger bez externého prijímača. Phonak Roger Select iN je navrhnutý špeciálne pre načúvacie prístroje Phonak Marvel a nie je kompatibilný s načúvacími prístrojmi iných značiek a kochleárnych implantátov.

 

Na uvedené zariadenie je možné získať príspevok až 90% z poriaďovacej ceny od Úradu práce alebo nadácie.

 

                                Chcem vyskúšať                        Videonávody

 

Užívateľská príručka:

 Uživatelská příručka

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Phonak Roger Pen iN

Phonak Roger Pen iN

Dostupnosť: Skladom

  • 1475 € s DPH
Vyberte variant
Phonak Roger Table Mic II

Phonak Roger Table Mic II

Dostupnosť: Na objednávku

  • 1995 € s DPH
Phonak PartnerMic

Phonak PartnerMic

Dostupnosť: Skladom

  • 280 € s DPH
 ks
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info